Lista ocen Citroen Nemo Van (12) - Widoczność

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~feniks18
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Nie moge niz zarzucic. Prawie nic oprocz lusterek. Mala regulacja szkla na zewnatrz. Ciezko wyeliminowac martwe pole - praktycznie nie da sie. Chyba ze masz 160 cm wzrostu i siedzisz na kierownicy jak glonojad. Ja przy 182 cm siedze za daleko i lustra za duzo mojego samochodu mi pokazuja.
~STICZ
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
WIDOCZNOŚĆ BEZ PRZESADY \"SUPER\" JEST CAŁY PRZESZKLONY MAM WERSJE COMBI PLUS CZYLI PO LIFCIE.WCZEŚNIEJ W CZĘŚCI BAGAŻNIKA NIE BYŁO SZYB MOGŁO TO TROCHE OGRANICZAĆ WIDOCZNOŚĆ ALE KONSTRUKTORZY SZYBKO WPROWADZILI SZYBY Z TYŁU I JEDNĄ DUŻĄ W KLAPIE W WERSJI OSOBOWEJ.
~Johny Johanson
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Auto na swój sposób komfortowe , w środku sprawia wrażenie bezpiecznego ponieważ ma dość obficie zabudowaną deskę rozdzielczą . Jedyne co jest uciążliwe to wersja z kratką lubi stukać na dziurach
~Zadowolony
Van 1.4 75KM 55kW
To dostawczak, tu nie ma widoczności. Lusterka duże, jak uszy słonia a samochód krótki . Ja nie mam problemów. Zamontowane czujniki cofania pomagają.
~Pawel
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Coz tu pisac. Bardzo dobra wysoko sie siedz. Szyby duze. Mamy wrazenie jazdy wiekszym samochodem niz jest. Lusterka maja troche maly zakres regulacji.
~Adam
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
wersja Van wiec do tyłu widocznosc jedynie przez (duże) lusterka, na boki i do przodu bdb
~Donnie Brasco
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Widocznosc do przodu i na boki bdb, z powodu braku szyb z tyłu - do tyły widocznisc mizerna
~zenek
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Duża przednia szyba widoczność dobra.
~Piociu
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Pod tym względem super. Duże lusterka boczne.

Usterki Citroen Nemo

Citroen Nemo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu