Oceny Citroen Nemo Van 1.4 HDI 70KM 51kW 2008-2015

Najnowsze oceny Citroen Nemo Van 1.4 HDI 70KM 51kW 2008-2015

3,1
~Argus
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Takiego szajsu jak teraz, podkreślam teraz, robi Cytryna to świat nie widział. Mamy w pracy nispełna 2letnie NEMO HDI. Jak są przymrozki to zamarzają linki zmiany biegów, tak, że nie idzie nic zmienić (2xlaweta). Po półtora roku rozsypała sie skrzynia biegów (laweta)(szczęście, że jaeszcze na gwarancji bo wymiana kosztowała 17 tyś zł). No i najlepszy hit. W półtorarocznym samochodzie zaczął złazić lakier z progów w pobliżu przednich kół i...
~Pawel
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Autko zakupilem swiezo przejechalem nim dopiero 5 tys km. Co do zastrzezen to strasznie nie pasuja mi trzeszczace plastiki. Spalanie super nie przekraczam 5L. Minimalne srednie 4,1 L. Naprawy po zakupie wymieniony olej, tuleje w tylnich amortyzatorach i sie jezdzi.
3,6
~laki
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Auto służbowe. Ponad 100000 i nic. Auto regularnie serwisowane. Gdyby nie fakt że materiały eksploatacyjne zużywają się w bardzo szybkim tempie było by bdb. Jednak jest to loteria mamy w firmie kilka takich samochodów i z częścią nie dzieje się nic a druga połowa prawie nie wyjeżdża z serwisu.
~ziolkowskit@op.pl
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Plastiki w srodku beznadziejne, serwis bardzo drogi!!!, klienta maj w powazaniu i naciagaja jak tylko sie da. Przednie oswietlenie w czasie deszczu szybko sie brudzi i po doslownie 150km jedziemy z totalnie brudnymi reflektorami, tak samo klamki od drzwi sa zawalone blotem i nie sposob sie pobrudzic przy otwieraniu jak i zamykaniu.
~Johny Johanson
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Mini autko dostawcze , robi u mnie przebieg ponad 90 tyś. rocznie i mechanicznie żadnych problemów . Natomiast mam zarzuty do twardych siedzeń gdzie po całym dniu w samochodzie bolą plecy
~feniks18
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Hmmmm to co najwazniejsze. Spalanie nie przekracza 6 L. Predkosc po zabiegach zadawalajaca, przyspieszenie rowniez. Awaryjnosc srednia.

Usterki Citroen Nemo

Citroen Nemo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~zenek
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Posiadam auto w firmie hydraulicznej, małe do poruszania się po mieście, i częste trasy do 200 km, jestem zadowolony. mógłby być mocniejszy silnik.
2,8
~Piociu
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Kupiłem go jako samochud do pracy i chciałem nim troszkę pojeździć ale chyba nic z tego nie wyjdzie bo niedługo się rozsypie.
~STICZ
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
TAK JAK OPISAŁEM OGÓLNIE SUPER AUTKO OCZYWIŚCIE MA SWOJE WADY ,ALE ZALET JEST 100% WIĘCEJ NAPEWNO NA TYM ETAPIE MOJEGO EKSPLATOWANIA MOGĘ JE POLECIĆ NAPRAWDĘ WARTO.
3,8
~uzytkownik nemo
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
silnik o mocy 70 km sprawdzona konstrukcja peugeot/citroen. prosty w naprawach i przy odpowiednim traktowania dość bezawaryjny. Przy tej mocy i przełożaniach skrzy nie należy spodziewać się dużej dynamiki, ale jest to mały samochód dostawczy do miasta (Silnik)
Citroen Nemo Van