Lista ocen Citroen Saxo (194) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 197 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mir
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
wielka zaleta malego saxo jest zuzycie paliwa w stosunku do osiagow. na trasie potrafi spalic niewiele powyzej 5l/100 km, w miescie w zaleznosci od stylu jazdy 6,5-9 l/100 km.
~Góral
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Autko prawie nic nie pali , zalatwiam sobie rope za grosze to mnie prawie nic nie kosztuje a bak za 150 zl wystaracza na miesiąvc z hakiem , a dojezdzam do pracy 20 km
~Greg
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Rewela to auto naprawde bardzo malo pali w miescie przy delikatnej jezdzie 4.5 przy mocniejszej ok 5 a w trasie to ponizej 4.5 ...spalanie to napewno mocny as w rekawie tego autka
~ZNAM Z AUTOPSJI
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
to jest chyba najmocniejsza strona mojego saxo bo nawet przy dynamicznej jeździe palli mi 7 l +/- 0,5 a ekonomiczna jazda pozwala zejść do 6 l z czego 50% to jazda w trasie
~Stenia
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
W okresie letnim średnia nie przekracza 5/100km oczywiście w zimie jest trochę więcej. Jeżeli chodzi o naprawy to tylko wymiany co jakiś czas oleju i raz wymieniłam klocki hamulcowe
~MariuszS600
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Pali malo. miasto min. 8.8L, trasa 6L. Zima na krotkich odcinkach potrafi spalic nawet 15 ale to przy -30stopniach i max 5km. Wszystko to spalanie LPG
~Darson_Pike
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
pali naprawdę niewiele, tutaj duży plus, trochę gorzej sytuacja z serwisem, w ASO przepotworna drożyzna, w innych warsztatach do wytrzymania
~byq@wp.pl
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Największa zaleta tego silnika to ekonomiczność, spalanie od 3,8-4,5l ON na trasie, w mieście od 5-5,5l. Ceny przeglądów porównywalne z innymi autami.
~Wojtek
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
To chyba najoszczędniejsze autko jakim jezdziłem.Na trasie trochę ponad 4l/100km w mieście ok6l.Jednym słowem super ekonomiczne auto!!!

Usterki Citroen Saxo

Citroen Saxo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~auto jest do sprzedania - jacuc@wp.pl
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Bardzo mało pali. Zimą do pracy i z pracy po 8 godzinach na no stop zimnym silniku max 7,5 litra. Latem w mieście 6 a w trasie mozna zejsc ponizej 5.