Lista ocen Citroen Spacetourer (6) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~prodzyn128277
Van M 2.0 BlueHDI 177KM 130kW
Jeździłem wcześniej Jumpym (jazda dostawczakiem), potem Alhambrą (VAN) i tutaj jest bardzo zbliżona praca układu jezdnego. Prowadzi się precyzyjnie. Auto świetnie zawraca. Manewrowanie nie przynosi żadnego kłopotu. Parkowanie tyłem to bajeczka. Gorzej z wjazdem przodem, no ale rozstaw osi to ponad 3200mm. Auto doposażono w system GripControl - uwaga - przyjeżdża z produkcji na oponie zimowej. Systemu nie miałem jak sprawdzić w terenie, ale...
~Seba
Van M 2.0 BlueHDI 177KM 130kW
Jak na busa miękki. Trochę buja na zakrętach i przy silnym wietrze. Na autostradzie też potrafi bujnąć. Dobrze wybiera dziury i nierówności. Coś za coś komfort jest. Jeździłem vivarem był bardziej twardy ale mniej wygodny. Układ kierowniczy trochę niefajny bo dużo kręcenia. Wspomaganie działa idealnie.
~citrofil
Van XS 2.0 BlueHDI 177KM 130kW
Czego chcieć od takiej budy? Musi się bujać, trząść, telepać. I tak jesteśmy bardzo zadowoleni i zaskoczeni przez komfort podróży. Hothatch to to nie jest
~Marcin
Van XL 1.6 BlueHDI 116KM 85kW
Miękki, ale to francuz więc na plus dla komfortu podróżowania. Bardzo zwrotny, naprawdę byłem zdziwiony, prawie jak zwykła osobówka.
~Piotrek
Van XL 2.0 BlueHDI 177KM 130kW
Ogólnie super ale ilość okręceń kierownicą jest zdecydowanie za duża przy manewrowaniu na parkingu.
~Kokukuko
Van XS 2.0 BlueHDI 177KM 130kW
Alfa Romeo z niego nie będzie