Lista ocen Citroen Xantia I Kombi (36) - Silnik

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~abaddon123
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
silniczek pracuje bardzo ładnie, turbo zaczyna pompować od 2500 obr. Na 5 biegu można spokojnie jechać 50km/h a po dodaniu gazu bez żadnych szarpnięć spokojnie przyspiesza
~inspektor
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Silnik cichy i niezawodny. Przy zakupie wymienione zostały wszystkie paski, świece żarowe, a poza tym oprócz regularnych wymian oleju i filtrów nic nie jest przy silniku robione
~Damianos
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Super silnik przez ten czas wymieniłem tylko turbnie i uszczelniłem pompe wtryskową. Jedyny mankament to częste wycieki i zły dostęp do naprawiania auta.
~miko
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Silnik 1,9 TD praktycznie bezobsługowy i kompletnie bezawaryjny. Zdarzały się wycieki oleju, ale który diesel nie cieknie po ponad 300tys km?
~billy
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
silnik b.dobrze się spisuje, nawet w zimie,nigdy nie było problemów z odpaleniem,b.mułowaty i mało dynamiczny,ale za to to super oszczędny.
~paw810
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Silnik o ladnym klekocie. Dzwiek jego pracy nie dziala mi na nerwy. Dobrze wytlumiony. Elastyczny, a gdy cieply o dobrej kulturze pracy.
~dzienis
Kombi 2.0 i 16V 132KM 97kW
mam wersje kombi z lpg wiec przyspieszenie nie jest rewelacyjne,ale to wina wagi ponad1400kg za to elastycznosc na dobrym poziomie!
~Pawel p.wieczorek@ntlworld.com
Kombi 1.8 i 16V 110KM 81kW
Mam tylko 90 km ale jak sie jezdzi ostrożnie to wystarczy... na trasie bez problemy trzyma sie 150 i mozna jeszcze przyspieszyc...
~świerza cytryna
Kombi 2.0 i 121KM 89kW
Pali za pierwszym razem chodzi równo nie kopci stworzony raczej do wygodnej jazdy niż wyścigów
~herber
Kombi 1.8 i 101KM 74kW
przejechałem 30000 km nawet nie jęknał. po zakupie na wszelki wypadek wymieniłem rozrząd
Citroen Xantia I Kombi