Oceny Citroen Xantia II Liftback 1.8 i 90KM 66kW 1998-2001

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Citroen Xantia II Liftback 1.8 i 90KM 66kW 1998-2001

~szakal
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
Autko kupiłem jako 6 latka z przebiegiem 46 tyś. Obawiałem się citroena bo wiadomo co mówią ludzie o francuzach. Ale może nie wiedzą co mówią albo chodzi o inne marki francuskie. Xantia to doskonały samochód. Niemal bezawaryjny, bardzo wygodny. Jedyna poważna awaria to pompa wodna, która zaczęła szwankować przy ok. 200 tyś aż się \"wysypała\" co doprowadziło do przegrzania silnika i uszkodzenia uszczelki głowicy ale to moja wina gdyż...
2,9
~maciej
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
no teraz myśle w niego włożyć jakiś wydech bo i tak jest głośny a wiem że lubi obrot moze byc fajnie. naprawde dobre chamulce jak umieja je składać po 100000 musiałem je wymieniac bo założyli zle klocki serwis fatalny
~zbych
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
cena do jakości doskonały wzór do naśladowania. chcąc kupić auto porównywalne trzeba przygotować kwotę 2X do 3X koszt xanti
~ra.cz@wp.eu
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
nie potwierdzila się zła opinia o autach francuskich, a ta szczególnie krzywdząca jest dla citroena
~ar.
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
są setki lepszych i ładniejszych aut ale za te pieniądze to rewelacja
~sockap@poczta.onet.pl
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
naprawde super auto za przystepna cene, nie sprawia problemow, w t3erenie tez spisala sie pare razy super - i w gorach na zaspach tez - jedy ktory mogl jezdzic po zaspach
2,8
~drops
~looker29
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
może trochę za mało mocy... ale do spokojnej jazdy idealnie (Silnik)
~witek
3,4
~toure@o2.pl
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
wygodne i komfortowe auto!!!
Citroen Xantia II Liftback