Oceny Citroen XM I Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW 1989-1994

Najnowsze oceny Citroen XM I Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW 1989-1994

3,2
~marek
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Niestety koszmar. W ciągu prawie 3 lat w auto poszło ok 16 000 zł. Nie znam drugiego takiego auta które psuje się z dnia na dzień. Przez ten czas nie wiem czy przejechałem nim 10 000 km. Niestety najgorsza rzeczą jest niekompetencja mechaników. Nikt nie umie naprawiać tego auta.
3,8
~miksell@o2.pl
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Auto godne polecenia komuś kto chce sie wyrózniać na ulicy i miec czym pojechac. Idealne na dłuższe trasy. Ostatnio zrobiłem nim 900 km za jednym zamachem i nawet nie poczułem zmęczenia. Bardzo szubko podrurzuje się nim. Toruń - Kraków 4.5 godziny. Zanim go kupiłem zastanawiałem sie nad mercedesem 124. Po przejechaniu Xm, wyleczyłem sie z mercedesa. Mercedes to nic przy tym aucie.
~lamkowski@op.pl
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
W dniu dzisiejszym kupując auto z salonu za 150.000zł np Chewroleta, otrzymujecie Państwo nowinki techniczne identyczne jakie moje auto posiada od roku 1993, z tym tylko wyjątkiem, moje auto kosztowało 10.000zł. Serdecznie polecam to autko !!!!!!!!!
~marcin-radon1@wp.pl
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Wszyscy mówili "Nie kupuj auta z hydrauliką!" a ja mówie kupuj ale dbaj o niego i pilnuj wszystkiego a to auto Ci się odwdzięczy. Nie wolno zaniedbywać nawet najmniejszych usterek bo jak się jeździ do mechanika regularnie to nie są to aż takie koszty a jak go zaniedbasz to zobaczysz ile kosztuje XM.
~XMka
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
XM to cudowne auto nigdy nie zamienie na inne,chyba że nowszego. Trzeba o niego dbać jak o rasowego ogieraa odwdzięczy się komfortem jazdy i miłym pomrukiem silnika. Jezdziłam wieloma autkami ale to jest doskonałe, takiej klimy nie ma nigdzie.!!!!!!!
3,5
~Jacon
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Fajna bryka, ale nigdy więcej. Wykańczało wszystko, co związane z hydrauliką.
~Kamil
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Jak na auto z 1990 roku to nadal interesujące auto pomimo swojego potwornego apetytu na paliwo.
~Romek
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Co tu pisać XM to XM ma wielu zagorzałych zwolenników jak i przeciwników
~Kaz
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Auto nietuzinkowe, mające swoich fanatyków i przeciwników. Na tle konkurencji wypada... co ja gadam te auto nie ma konkurencji ;-))
~maryna.szczecin@pf.pl
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
z usterek to w moim przypadku to czujniki ABS , czujnik temp. czujnik kola zamachowego,uszkodzony uszczelniacz na wale korbowym
Citroen XM I Hatchback