Lista ocen Citroen XM I Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW 1989-1994 (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacon
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Pośniedziałe styki w lampach i komputer wariuje. Może i dałbym lepszą ocenę, ale auto jest stare i ma bardzo wiele punktów potencjalnych awarii. "Klasyczny" mechanik musi być albo napity, albo po prochach, by się wziąć do roboty. Hydraulika ponad wszystko - załatwia problem niezawodności drobiazgów. W natłoku problemów z poważnymi usterkami, drobiazgi po prostu ignorowałem.
~Romek
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Przez 7 lat eksploatacji wymiana węża chłodnicy, przewodu powrotu LHM, pęknięcie paska alternatora, łączniki stabilizatora poduszka silnika (nie wliczając materiałów eksploatacyjnych: klocki, tarcze itp)
~marek
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Zawsze znajdzie się coś co może się zepsuć. Ostatnio myślałem, ze wszystko działa, a tu nagle pękła przekładnia nawiewów.
~konrad 1501@o2.pl
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
mialem kiedys Renaulta i Citroen ma takie malutkie mankamenty ,ale jak wszystko co mam odpasc juz nam odpadnie to jezdzi sie swietnie
~marcin-radon1@wp.pl
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
dwunastoletni samochód bez problemu przechodzi badania techniczne i to bez żadnej dodatkowej motywacji dla diagnosty
~Kaz
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
jeżdzę 3 lata jazdy i 2 usterki pękł jeden gumowy wąż i nie działa elektryka tylniej szyby. Wszystko naprawione niewielkim kosztem
~miksell@o2.pl
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Ma sie co psuć. Jesli ktoś chce auto tanie i niezawodne to niech zapomni o Xm. Mimo wszystko nie narzekam.
~krzysXMV6
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
nie miałem żadnych problemów, jak narazie, troche przeraża ta elektronika alw narazie niezawodny
~slawek@onet.pl
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Pstryczki elektryczki, zameczki, klapeczki...ale ma swoje lata i jest tego od cholery.
~Kamil
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
No tu jest przeciętnie... Doskwiera elektryka...
Citroen XM I Hatchback