Ocena kierowcy - Citroen XM I Hatchback

Raziel.blog.pl, 17 lat temu
Silnik 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Rok produkcji 1994
Citroen XM I Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW 1989-1994 - Oceń swoje auto
auto to istny luksus luksus ale jak się popsuje to żałuje ze sprzedałem swoją skodę 105L bo ona była niezawodnijsza
mój silnik 2,1 Diesel miewał humory z traceniem mocy gdy mu się "niechciało" kiedy np ja podjeżdzałem do góry, spalanie na przyzwoitym poziomie
kilka razy wypada drążek (średnio raz na 2 miesiące) zaznaczam mam nową skrzynię ciegna.
kierownica ma lekkie luzy nawet po wymianie drążków kierowniczych
idealnie !!!
że niby jaka ergonomia ?
klima była wymieniona i znów spalił się siniczek krokowy od nagrzewnicy ... bosh ale cóż wkońcu francuz
No wiecej miejsca to ma chyba tylko autobus albo jumbo jet
mam diesla to dlatego, benzyna jest cichsza
zuzycie paliwa da się przeżyć 10 na mieście 8-11 w mieszanym 6,5 na trasie optymalna prędkość dla diesla to 110 km/h cena przegladu ? jak dla wszystkich aut 100 zł naprawy oj swistaku ty mój ! skrzynie naprawialem 2 razy hydraulikę i silnik miewał humory wiec mu sprowadziłem specjalny szwajcaarski olej mineralny 5l za 490 zł i zaczoł chodzic normalnie ... drogo drogo drogo ! ale części tanie, wystarczy znaleźc jakiegoś dawc nerek kupić złom i ma się taniej.
XM to czysta skarbonka bez dna ... do tego księżniczka która wyborowo odrzuci drogi olej poto żeby nalać jej jeszcze droższego ... cześći są i zawsze będą cena przyzwoita ... a tak przy okazji .. jak macie sprawnego xm-a to niezałujcie kasy na konserwację ... bo jak się cos zepsuje i to olejecie to pojawi się nastepna i nastepna usterka a wtedy to auto was wsiąknie razem z kontem bankowym pozostawiając tylko kredyt na 10 lat i hipoteke na mieszkanie
elektryka tyaaaa jak się o nią niedba to pokaże i odda za swoje za ciężkie pieniądze
tu jest lepiej :-)

On - zużycie paliwa dla silnika 2.1 TD 12V 110KM 81kW [l/100km]