Lista ocen Citroen Xsara Picasso (255) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 316 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Picasso 1.6 HDi 90KM 66kW
Nie ma innej lepszej propozycji w tej cenie. Niezawodność,ekonomika i doskonałe wyposażenie którego w innych autach tego segmentu czasami nawet za dopłatą nie można dostać.Zwykła astra3 z byle wyposażeniem i silnikiem diesla jest o wiele droższa,a jak dołożyć do tego radio zcd,czujniki cofania,elekt lusterka,klimatronik,fabrycznie przyciemniane szyby,piękną brązowo-beżową tapicerkę,komputer pokładowy,skórę na kierownicy i gałce zmiany biegów...
~Bartek
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Przed zakupem tego modelu, jeździłem jakiś czas Sharanem, Zafirą i Voyagerem. Z początku obawiałem się francuza, ale jak przyszło do zakupu, to w kwocie, która wówczas chciałem przeznaczyć na auto rodzinne, w/w modele były dużo bardzie wyeksploatowane, lub bardzo ubogo wyposażone. Jedynie podobnie klasował się Scenic. Trafił sie nam akurat bardzo zadbany egzemplarz, z bardzo dobrym wyposażeniem i pełną książką serwisową, więc zostało Picasso.
~Odyseusz
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Gdyby go kupować za cenę wyjściową to byłby zdecydowanie za drogi, z uwzględnieniem promocji może już być, ale można kupić używaną Xsarę Picasso za bardzo przyzwoitą cenę. Tylko trzeba uważać na osoby, które po stwierdzeniu licznych usterek natychmiast postanowiły sprzedać samochód, zatajając przed nabywcą wady. Ciekawe czy osoby, które tak krytykowały ten model na tej stronie lojalnie uprzedzały kupujących o licznych stwierdzonych usterkach.
Picasso 1.6 HDi 90KM 66kW
W czasie kiedy ją kupowałem za tę cenę można było upić co najwyżej astrę III benzyna kombi golas,peugeota 307 kombi benzyna golas,vw golfa kombi golas, wszystko co bylo w dieslu - rzucało na kolana a tu pakowny citroen z eleganckim wnętrzem( wersja exclusiv)przyciemnianymi fabrycznie szybami,czujnikiem cofaniaitp,automatyczną klimą i nowoczesnym dieslem.Auto do dzisiaj przyciąga wzrok przechodniów
~Bartek
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Na szczęście (dla kupujących), Xsary Picasso nie są doceniane na rynku wtórnym, a w każdym razie było tak, gdy ja dokonywałem zakupu. Dzieki temu, za nieporównywalnie niższe pieniądze, niż w przypadku innych marek, można kupić doskonały rodzinny samochód ze świetnym wyposażeniem (u mnie aut. klimatyz., radio z CD sterowane z kierownicy, 4 pod. pow., ABS, aluminiowe felgi, itp. itd.)
~Radzio
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Jako że to jest francuz, a opinie o francuzach w naszym kraju sa takie a nie inne, to można to autko kupić całkiem nie drogo. Owszem trafiają sie egzemplarze zjechane, ale to ja z każdą marką jak ktoś dbał , to następny właściciel będzie zadowolony.Przy zakupie wrto sprawdzić co się chce kupić, ja po miesiącu i pięciu furach zdecydowałem sie na szóstą, i nie żałuję !
~voytec
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
uważam że za te pieniądze, mozna naprawdę kupić zupełnie poządny samochód... no cóż, mnie poniosła fantazja, wygląd tego samochodu i profesjonalny sprzedawca, bo dałem się wmanewrować w to "coś"... zapłaciłem za "to" 68 tyś w super wypasie "exklusive" po 2 latach uzytkowania nie mogę go sprzedać za 40 tyś !!! ... Zakup tego samochodu był moją życiową porażką i tyle.
Picasso 1.6 HDi 90KM 66kW
za tą cenę można było w 2007 roku kupić co najwyżej jakąś benzynową astrę III kombi z obskórnym wnętrzem ,bez wyposażenia,lub golfa benzynę golasa lub jakiegoś koreańca To auto markowe,doskonale wyposażone,z nowoczesnym dieslem klimatronikiem i oryginalną karoserią Oklepanych aut kest wiele,moja xsara mimo kilku lat nadal jest zauważalna i niepowtażalna
~polsewer@interia.pl
Picasso 1.6 i 16V 109KM 80kW
Kupując za 54.000zł nowe Picasso 1,6 SX 110kM, wyposażone w ABS, manulaną klimę, 4 poduszki powietrzne, wielki bagażnik, przestronne wnętrze i całkiem jeszcze nowoczesną linię zewnętrzną - powiem tak: NIE MA LEPSZEJ OFERTY NA RYNKU. Nawet kombi są droższe (Megane Grandtour w wersji podstawowej 59.000zł). No może poza Loganami ;), ale to inna para kaloszy.
~maranatha59@o2.pl
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
straszny spadek wartości! az mnuie zatkalo! po 2 latach straxcilem okolo 15000 zł ja, a poprzedni wąłsciciel??? o mammmoo! mam jego fakture! kupił pikusia w luty 2000 za 73500 zł / to była wtedy KASAAA!!/ sprzedala do GEParda ZA 37500 /po 4 latach połowe szlag trafił/ ja kupiłem za 41000 i moze z biedą bym dostał 24-26000 zł dzisiaj. O K R O P N E!!!!