Lista ocen Citroen Xsara Picasso (253) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 318 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Jedyne usterki, to zawieszenie. W ciągu dwóch lat wymieniałem: 1. Dwa razy drążek stabilizatora. 2. Dwa razy wahacza przód ze sworzniami. 3. Raz cały drążek kierowniczy. Ach te nasze wspaniałe drogi ...
~Redzi
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
50 000km maglownica.68 000km wydwch.75 000km zawieszenie tył.95 000km sterowanie wtryskiem.109 000km skrzynia biegów.115 000km-stoi w komisie bo mam jej dosyć. Po gwarancji wydałem na nią 8000pln mało co :D
~Kalinos1972
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
przejechałem ponad 1000 km z urwanym wiatrakiem wentylatora. grzał się w korku w Rumunii, ale jak jedzie to nie ma możliwości przegrzania. a zresztą komputer o wszystkim w porę ostrzega
~marek picasso
Picasso 1.6 i 88KM 65kW
Każdu=y co ma PICASSO powinien wiedzieć , że po każdych 110000km należy wymienić łożyska osi tylnej . Inaczej po 2000000 km wymiana całej belki bo czop belki jest jednocześnie bieżnią łożyska
~Przemek 608-348-527
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Tu wracam do skrzyni biegów i tłumienie zawieszenie. To co wpływa na komfort i ciszę w samochodzie najbardziej zawodzi. I najgorsze to ze firma odsyła nas do domu bo twierdzą ze nic z tym sie nie da zrobić.
~tofi.fi@op.pl
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Kupiłem citroena 2 letniego i od początku delikatnie bierze olej jest to uciążliwe poza tym nawet niema kontroliki min oleju Poprzedni właściciel mi tego nie przekazał i mało co zatarłbym silnik .
~biuro@duovox.pl
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Dwa razy wymiana komputera, wymiana radia po wielu problemach (w serwisie powiedzieli że słucham pirackich płyt) stabilizatory do wymiany w zawieszeniu,pompa wodna cieknie, problemy z przepustnicą.Wystarczy??
~Rysiek Kraków
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Raz w roku coś trzeba naprawić. Czasem coś drobnego, ale jeśli przytrafi się coś poważniejszego ( np.padł mi katalizator - cena nowego ok.900zł) to drętwieje ręka z portfelem...
~a.pleszko@wp.pl
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Po zakupie wymieniłem całe zawieszenie z przodu, amory, wahacze, końcówki, klocki itd (oczywiście było to uwzględnione przy zakupie auta) po 30 tys brak jakichkolwiek problemów ;))
~expedit54@gmail.com
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Tylko rzeczy eksploatacyjne takie jak rozrząd,hamulce, oleje i filtry wymagały naprawy.Jak już pisałem remontowałem już belkę skrętną i sprzęgło ale to związane było z przebiegiem.