Oceny Citroen Xsara Picasso 1.6 i 88KM 65kW 1999-2001

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Citroen Xsara Picasso 1.6 i 88KM 65kW 1999-2001

~Tomasz Paul
Picasso 1.6 i 88KM 65kW
Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie pomimo złej sławy \"Francuzów\". Autko kupiłem okazyjnie i przypadkiem bo niebrałem go pod uwage, ale niepotrafie znaleźć powodu by na niego nażekać, miało to być tylko tymczasowe zanim nie kupie ponownie Volvo (po rozbiciu S40) ale żona się tak do niego przywiązała że teraz ciężko znaleźć na co moglibyśmy zmienić to autko.
3,7
~kamil.bocian@op.pl
Picasso 1.6 i 88KM 65kW
Jak na 3-go właściciela ,bo poprzednik coś zmajstrował w skrzyni i wymieniłem to ok.Rolowany dach dla dzieciaków jest extra! Wycieczkowy na maxa! Motor musi być większy bo wzniesienia dłuższe ... Po za tym WYGODA Polecam.
~Andrzej
Picasso 1.6 i 88KM 65kW
strasznie lubię to autko więc być może w niektórych miejscach zawyżyłem swoją ocenę ale jest z pewnością warte swojej ceny - 58 tys. werscja 1.6 Excl. z lak. met, radiem, alarmem i wszystkim co możliwe (rocznik 2006)
~Mariusz Z.
Picasso 1.6 i 88KM 65kW
Duży, wygodny samochód dla całej rodziny, rewelacyjny system składania siedzeń, mam prawie 2m wzrostu i jest to auto idealne dla mnie. Jeśli ktoś będzie chciał kupić polecam silnik HDi.
~Damian
Picasso 1.6 i 88KM 65kW
Dobre autko, wygodne i nadające się na długie trasy, byle nie z tym silnikiem (mułowaty i mało ekonomiczny). Plusem na pewno jest oryginalny design. Minusem - silnik 1.6.
4,1
~Irek_heya
Picasso 1.6 i 88KM 65kW
Przy takiej mocy nie można oczekiwać zbyt wiele, ale za to jest oszczędny. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara Picasso 1.6 i 88KM 65kW
11,0
4,1
~Zbigo
Picasso 1.6 i 88KM 65kW
1,6 benzyna bardzo mulny jak na silnik o tej pojemności (Silnik)
~E. Szczotka
~nabywca