Ocena kierowcy - Citroen Xsara I Hatchback

krzysiekk92, 12 lat temu
Silnik 1.4 i 75KM 55kW
Rok produkcji 1998
Citroen Xsara I Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
Słuchajcie moi drodzy... aż założyłem konto żeby wylać swoje żale...otóż moja Xsara to wprawdzie rocznik 98, ale krajówka, niebita, i ma malutki przebieg bo tylko 128 tys. Kupiłem tanio ale zaczynam żałować. Dziwne, bo niebite auto ma problemy z tylną belką... nadaje się tylko żeby ją wypier... i wstawić zregenerowaną. Przyjemność dośc kosztowna i wątpliwa... dlaczego tak sie dzieje? No właśnie... koszta ok 1000 złotych. Jeżeli jednak chodzi o eksploatacje, części tanie, a spalanie (w mieście) to poniżej 6 litrów BENZYNY (1,4i). Jeżdże dość ekonomicznie ale nie jak emeryt. Powiedziałbym że rozsądnie, bo przy tym silniku i tak nie ma mowy o wyrazie \"dynamika\" ale nie o to chodzi komuś kto z pełną świadomością kupuje auto z silnikiem 75 konnym. Auto miało być tanie w eksploatacji i służyć biednemu studentowi :) Uczucia mieszane bo auto na prawde prezentowało się pozytywnie ale taki bezpodstawny problem z kompletnym zawieszeniem z tyłu i jego koszta mnie na prawdę załamują... NA każdej nierówności mam wrazenie że za chwilę pojade na przedniej osi a tył dobije do ulicy. Decyzję o zakupie pozostawiam do Waszej decyzji. Być może tylko u mnie ten element był felerny.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 75KM 55kW [l/100km]

6,3