Lista ocen Citroen Xsara II Hatchback 1.8 i 16V 110KM 81kW 2000-2004 (4) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~monika_mm@2com.pl
Hatchback 1.8 i 16V 110KM 81kW
Hmmmm, mam ja przez trzy lata i do tej pory nie narzekalam ...oprocz kontrolki Air Bag, generalnie jestem zadowolona ... wkieownicy mam obsluge CD, mag. and Radio, sensor deszczu, Abs, klima ....... wszystkoo czym marzylam przy poprzednim autku ..... poza tym do tej pory nie mialam wiekszych napraw ...i oprocz przecieku oleju ze skrzyni biegow ...wsio jest ok ... Jest cicha, dokladna, ladnie wchodzi w zakrety ... ... NIe mam zarzutów. Dla mnie...
~oddany
Hatchback 1.8 i 16V 110KM 81kW
Zamiast komentarza prosba. Mogl by mi ktos napisac dokladnie ktora to kostka pod fotelem kierowcy jest trefna ??? bo mi mruga i mruga AIRBAG. Odseparowalem dwie. mala i duza. Moze jakas rada czy mona cos z tym zrobic po domowemu?? email: p.kov@poczta.interia.pl Z gory dziekuje za odpowiedz. PS. Calkiem fajne autko z tej xsary szczegolnie VTS (wiem bo mam) choc zwykla tez jest warta uwagi nawet 1.4 (wiem bo jezdzielem).
~lipton1981@tlen.pl
Hatchback 1.8 i 16V 110KM 81kW
Jak dla mnie - bomba! Silnik bardzo żwawy, bez słabych stron, zawias twardy, ale komfortowy, a przede wszystkim bardzo pewny. Fotele superwygodne, cicho, przyjemnie, a w razie czego szybciej niż BMW 320 (mam przestawiony komputer wtryskowy).
~pawo
Hatchback 1.8 i 16V 110KM 81kW
Posiadam wersję VTS tj. Coupe o sportowym charakterze, jestem w pelni zadowolony :-) Silnik 1.8 na ten samochod to doskonale rozwiazanie, teraz montuje sie niestety 1.6 o tej samej mocy ale gorszym momencie ew. 2.0 163KM ahhhhh :-)
Citroen Xsara II Hatchback