Oceny Citroen Xsara II Hatchback 1.8 i 16V 110KM 81kW 2000-2004

Citroen Xsara II Hatchback 1.8 i 16V 110KM 81kW 2000-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen Xsara II Hatchback 1.8 i 16V 110KM 81kW 2000-2004

~monika_mm@2com.pl
Citroen Xsara II
Hmmmm, mam ja przez trzy lata i do tej pory nie narzekalam ...oprocz kontrolki Air Bag, generalnie jestem zadowolona ... wkieownicy mam obsluge CD, mag. and Radio, sensor deszczu, Abs, klima ....... wszystkoo czym marzylam przy poprzednim autku ..... poza tym do tej pory nie mialam wiekszych napraw ...i oprocz przecieku oleju ze skrzyni biegow ...wsio jest ok ... Jest cicha, dokladna, ladnie wchodzi w zakrety ... ... NIe mam zarzutów. Dla mnie...
~oddany
Citroen Xsara II
Zamiast komentarza prosba. Mogl by mi ktos napisac dokladnie ktora to kostka pod fotelem kierowcy jest trefna ??? bo mi mruga i mruga AIRBAG. Odseparowalem dwie. mala i duza. Moze jakas rada czy mona cos z tym zrobic po domowemu?? email: p.kov@poczta.interia.pl Z gory dziekuje za odpowiedz. PS. Calkiem fajne autko z tej xsary szczegolnie VTS (wiem bo mam) choc zwykla tez jest warta uwagi nawet 1.4 (wiem bo jezdzielem).
~pawo
Citroen Xsara II
Posiadam wersję VTS tj. Coupe o sportowym charakterze, jestem w pelni zadowolony :-) Silnik 1.8 na ten samochod to doskonale rozwiazanie, teraz montuje sie niestety 1.6 o tej samej mocy ale gorszym momencie ew. 2.0 163KM ahhhhh :-)
~lipton1981@tlen.pl
Citroen Xsara II
Jak dla mnie - bomba! Silnik bardzo żwawy, bez słabych stron, zawias twardy, ale komfortowy, a przede wszystkim bardzo pewny. Fotele superwygodne, cicho, przyjemnie, a w razie czego szybciej niż BMW 320 (mam przestawiony komputer wtryskowy).
~miko
~bocian
Citroen Xsara II
komfort jazdy super jednak coś tam stuka przy większych dołach (Układ jezdny)
~Raper@go2.pl
Citroen Xsara II Hatchback