Lista ocen Citroen Xsara II Hatchback 1.9 D 71KM 52kW 2000-2003 (14)

~Emil
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Jak dla mnie super sylwetka. Silnik 71 koni trochę za słaby, tu pewnie najlepiej HDI. Ciekawie zaprojektowane wnętrze, bardzo dobrej jakości tapicerka i siedzenia, ale dość kiepskie plastiki. Myślę, że dobre auto dla rodziny (byle nie za wysokiej :) ).
3,7
~Coco
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Xsarcię oceniam na mocne 4 z +. Kupiłem auto w stanie pozostawiającym wiele do życzenia, ale przy odrobinie pracy i przeprowadzeniu wielu usprawnień min. regeneracja tylnej belki + amortyzatory tył, przednie zawieszenie (łączniki stabilizatora, tuleje na wahaczach, końcówki drążków) można być zadowolonym z 12-letniego auta. Zawieszenie jak w każdym samochodzie zużywa się na naszych drogach dość szybko. Jak dbamy tak mamy. Jednak podsumowując...
2,6
~Morfeusz
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Posiadam samochód niecały rok. Dynamika jazdy, jest tragiczna. Strasznie głośny podczas jazdy powyżej 100KM/h, wyciszenie jest naprawdę złe. Prowadzenie auta jest ok(wystarczająco zwrotne i kompaktowe). Elektryka, to kolejny dramat tego auta dyskoteka na desce rozdzielczej przynajmniej raz w tygodniu...(mimo ciągłego serwisowania). Potrafi nie wyłączyć świateł pomimo wyłączenia ich... Wydawało mi się na początku, że to idealne auto na...
~Absolut rymesa@go.pl
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Samochód jest dobry jak na swoją klase i poza paroma drobiazgami nie ma się do czego czepiać wcześniej jeździłem ZXm z 1,4i także różnicę dostrzegam od razu. W Xsarze weliminowano pare mankamentów poprzednika i za to ukłon w stronę twórców. Pozatym to najmniej psujący się Citroen :). No i ta linia jes poprost super w wersji 3d.
2,5
~pitbull
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
po 150000 do wymiany synchronizatory i drążek pośredni. Biegi wchodzą dość ciężko. Wsteczny często nie chce wskoczyć. (Skrzynia biegów)
~Lucek
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Jeżdzę w większości po mieście,na tzecim biegu od 1000 obr/min autko daje radę.Do normalnej jazdy wystarcza,brakuje mocy przy wyprzedzaniu,ale to tylko wolno ssąca jednostka i za to odwdzięcza się bezawaryjnością. (Silnik)
~Arek
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Samochód zapewnia dobry komfort jazdy, jest ekonomiczny, sprawia solidne wrażenie. Silnik pozwala na spokojną jazdę, ale kto chce poszaleć niech wybierze VTS lub podobny.
~marcin1gaska@op.pl
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
to najlepsze auto jakie mialem, wczesniej jezdzilem lanosem a potem astra, od 2 lat mam Xare i czuje ze jeszcze dlugo nia pojezdze!
2,9
~Andrzej
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Wolno, ale trwały. Usterki - niechlujne drobiazgi - uszczelka pokrywy zaworów (Silnik)
~Piotr
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Jak na wolnossący diesel kultura pracy i elastyczność zadowalająca. (Silnik)
Citroen Xsara II Hatchback