Oceny Citroen Xsara II Hatchback 1.9 D 71KM 52kW 2000-2003

Najnowsze oceny Citroen Xsara II Hatchback 1.9 D 71KM 52kW 2000-2003

2,6
~Morfeusz
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Posiadam samochód niecały rok. Dynamika jazdy, jest tragiczna. Strasznie głośny podczas jazdy powyżej 100KM/h, wyciszenie jest naprawdę złe. Prowadzenie auta jest ok(wystarczająco zwrotne i kompaktowe). Elektryka, to kolejny dramat tego auta dyskoteka na desce rozdzielczej przynajmniej raz w tygodniu...(mimo ciągłego serwisowania). Potrafi nie wyłączyć świateł pomimo wyłączenia ich... Wydawało mi się na początku, że to idealne auto na...
3,7
~Coco
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Xsarcię oceniam na mocne 4 z +. Kupiłem auto w stanie pozostawiającym wiele do życzenia, ale przy odrobinie pracy i przeprowadzeniu wielu usprawnień min. regeneracja tylnej belki + amortyzatory tył, przednie zawieszenie (łączniki stabilizatora, tuleje na wahaczach, końcówki drążków) można być zadowolonym z 12-letniego auta. Zawieszenie jak w każdym samochodzie zużywa się na naszych drogach dość szybko. Jak dbamy tak mamy. Jednak podsumowując...
~Emil
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Jak dla mnie super sylwetka. Silnik 71 koni trochę za słaby, tu pewnie najlepiej HDI. Ciekawie zaprojektowane wnętrze, bardzo dobrej jakości tapicerka i siedzenia, ale dość kiepskie plastiki. Myślę, że dobre auto dla rodziny (byle nie za wysokiej :) ).
~Absolut rymesa@go.pl
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Samochód jest dobry jak na swoją klase i poza paroma drobiazgami nie ma się do czego czepiać wcześniej jeździłem ZXm z 1,4i także różnicę dostrzegam od razu. W Xsarze weliminowano pare mankamentów poprzednika i za to ukłon w stronę twórców. Pozatym to najmniej psujący się Citroen :). No i ta linia jes poprost super w wersji 3d.
~marcin1gaska@op.pl
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
to najlepsze auto jakie mialem, wczesniej jezdzilem lanosem a potem astra, od 2 lat mam Xare i czuje ze jeszcze dlugo nia pojezdze!
~Arek
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Samochód zapewnia dobry komfort jazdy, jest ekonomiczny, sprawia solidne wrażenie. Silnik pozwala na spokojną jazdę, ale kto chce poszaleć niech wybierze VTS lub podobny.
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara II Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
~Piotr
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Jak na wolnossący diesel kultura pracy i elastyczność zadowalająca. (Silnik)
~Lucek
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Jeżdzę w większości po mieście,na tzecim biegu od 1000 obr/min autko daje radę.Do normalnej jazdy wystarcza,brakuje mocy przy wyprzedzaniu,ale to tylko wolno ssąca jednostka i za to odwdzięcza się bezawaryjnością. (Silnik)
~Mariusz
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
nie do zajechania, radzi sobie również zimą w czasie mrozów (Silnik)
3,7
~barciopalladyn@wp.pl