Ocena kierowcy - Citroen Xsara II Hatchback

maniekkm, 14 lat temu
Silnik 2.0 HDi 90KM 66kW
Rok produkcji 2001
Citroen Xsara II Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
ogólne autko bardzo przyjemne. Za te pieniądze za które chodzi po rynku jest bardzo dobrzxze wyposażone i wart jest tych pieniędzy które na nie wydałem
Silnik pracuje wyśmienicie. spalanie w mieście wychodzi na poziomie 6,7 l/100km na trasie wychodzi około 5 litrów.przesiadając się z polo(60 KM) do niego przyśpieszenie poprostu bajka ale teraz już się przyzwyczaiłem i brakuje troche mocy według mnie. Maksymalną prędkość jaką miałem to 192km/h. ogólnie silniczek wyśmienity i baardzo elastyczny. Ciągnie idealnie od samego dołu ale prawdziwego kopa dostaje od ~2000 obr. . Wtedy załącza się turbo i jest idealnie.
hmmm. ogólnie ok. troche ciężko chodzi. mam 144kkm przebiegu i już wyje na 2 i 3 biegu ale ponoć taki urok tych aut. 3 bieg jest idealny na miasto spokojnie do 80 km/h dochodzi się na nim bez ciśnięcia w gaz.
Bardzo dobrze sprawuje się na wybojach. Przy kupnie zwróćcie uwagę na tylną belkę i jej stan bo koszty regeneracji nie są małe. Musiałem się przyzwyczaić do zachowania tego uata na droddze. Auto Bardzo dobrze trzyma się w zakrętach.
I tu jest najgorzej. Słupki przednie strasznie mi oganiczają widoczność. Cofanie też nie jest za przyjemne (Słupki i wysoko podniesiony tył ograniczają widoczność. Lusterka hmmm... Mogły by być ciutke więkrze.
Siedzi się bardzo dobrze. Fotele są bardzo wygodnę chociaż mogły by trzymać lepiej na zakrętach. Wszystkie przyciski są łatwo dotępne. Jedyne co mi przeszkadza to to że godzina jest wyświetlana na wyświetlaczu radia pod nawiewami a nie na wyświetlaczu zegarów
Super się sprawuje.Klimatyzacja półautomatyczna bardzo dobrze sobie radzi z utrzymaniem temperatury
bardzo obszerny środek. Siedziałęm ostatnio w alfie 156 i taam to jestścisk. W cytrynie jest szeroko każdy ma dużo miejsca
wmiare dobre. Jedyne co mnie drażni to coś czeszczy w drzwiach tylnych taak jak by coś się poluzowało
jest to bardzo ekonomiczne auto jeśli chodzi o utrzymanie. Jeśli nic się nie psuje. Oryginalne części są strasznie drogie no ale całe szczęście coraz więcej zamienników jest

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi 90KM 66kW [l/100km]

5,7