Oceny Citroen Xsara II Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW 2000-2004

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Citroen Xsara II Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW 2000-2004

~nano50
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Autko świetne, sympatyczne i wygodne. Trochę ograniczona widoczność spowodowana nisko usadzonym fotelem kierowcy. Tanie w naprawach i dość ekonomiczne w jeździe. Pomimo małej mocy (90 KM) nie zamula i nie wlecze się jak niektóre podobne. Jestem dumny z tego autka.
~dad1
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
W swojej cenie bardzo dobry wybór. Największymi zaletami są oszczędny i bezawaryjny silnik oraz karoseria odporna na rdze. Jeździłem z obdartym progiem do gołej blachy przez 4 lata i 0 rdzy. Na dodatek te auta są naprawdę nieźle wyposażone. Chyba najbardziej niedoceniane auto z tych czasów.
3,4
~wacek
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto sprawuje się dobrze a opinia o awaryjności francuzów chyba jest przesadzona. W porównaniu do mojego poprzedniego auta Volvo V70 to Xsara jest niezawodna i tania w eksploatacji ale odnosząc sie do nastoletniej Mazdy (którą tez posiadam) to już nie jest tak różowo. Jakość wykonania i niezawodność przeciętna , zaskakuje niski poziom cen części zamiennych.
~Albert
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Brak napraw i wymiany części. Zawieszenie oryginalne od nowości działa bez wymiany. Nawet klimatyzacja działa prawidłowo. Wymieniałem tylko: - olej, - pasek rozrządu - klocki i tarcze hamulcowe
~Dziorek
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Jest boski, miękkie zawieszenie ale za to przyczepne. Silnik mocny, szybki i oszczędny, wykonanie super, mimo lat kupiłem go w pięknym stanie. Na pewno bezpieczny (4xairbag i ABS), słaba widoczność do tyłu, ale mnie to nie zraża. Wielki bagażnik, pełna elektryka, super komputer i pięknie grające radio (6 głośników) fabryczne. Świetne wycieraczki automatyczne. Kupiłbym go jeszcze raz na 100 %.
~Trollu
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Doskonały model. Jeden z najbardziej udanych w dziejach Citroena. Dopracowany i wychuchany. Zwłaszcza ostatnie lata produkcji przodują w bezawaryjności. Trochę się starzeje- połączenie płyty podłogowej 306 z nowszymi rozwiązaniami, nie czyni go nowatorskim.
~etnon
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto nowoczesne, w wyposażeniu: 4 poduszki powietrza, elektryczne szyby, ABS, silnik HDi i to wszystko za naprawdę niewielkie pieniądze. Zawieszenie, płyta podłogowa i silnik takie same jak w peugeocie, w razie potrzeby części są dostępne i w umiarkowanej cenie. Autkiem jeździ się wygodnie i przyjemnie, jest w nim cicho i bez problemów osiąga prędkości rzędu 160-170 km/h.
~Daniel
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto służy mi jako środek transportu do pracy, więc zapalam jadę i tego od niego oczekuje. Jeszcze mnie nie zawiodło.
~ZIBI
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Polecam osobom które dużo jeżdżą, mają rodzinę do osób, nie są przewrażliwieni na punkcie jakiegoś drobnego skrzypienia, bon to się zdaża i samo ustaje.
4,1
~Maros
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto bardzo wygodne, silnik rewelacyjny, spalanie super, komfort jazdy bardzo dobry. Minusy to wiek i zaniedbania poprzednich właścicieli.
Citroen Xsara II Hatchback