Lista ocen Citroen ZX Hatchback 1.6 i 88KM 65kW 1991-1997 (36)

~no_wizard
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Dobre, niedocenione u nas auto. Bogate wyposażenie, innowacyjne rozwiązania ( przesuwana tylna kanapa, samoskrętna tylna belka - uważana za awaryjną, moim zdaniem mniej kosztowna niż zawieszenie Passata B5). Przeszkadzać może jedynie pojedyncza wycieraczka i krótka skrzynia biegów.
~Adam
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Między dobrze a doskjonale. Uważam że auto w czasach swojej świetności było naprawdę autem bardzo dobrym. Aktualnie jeśli ktoś ma bardzo mało pieniążków a chce kupić sobie niezłe autko na kilka latek - 2,3,4, może śmiało kupić ZX, tylko należy poszukać auta w miarę zadbanego i z nowszego przedziału (były produkowane do 1997 r.)
~Piotrek lopt@wp.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
ZX to naprawdę dobry samochód za niewielkie pieniądze. Zawiezie cię wszędzie, a co najważniejsze dowiezie. Kupisz tanio, ubezpieczysz tanio, nie boisz się że ukradną, tani w eksploatacji, super się prowadzi, dobrze wyposażony. Super samochód na pierwszy pojazd. Fajne auto na dojazdy do pracy, szkoły, a i na wakacyjne wojaże jak znalazł. Uniwersalny pełną gębą jak na kompakt przystało. W życiu nie kupię innego samochodu niż Citroen...
3,7
~Marek
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
To świetny, komfortowy samochód. Mam porównanie z oplem astrąI i fordem eskortem 98 wiec muszę powiedzieć ze radośc z jazdy, komfort dużo lepszy niz u tych aut. silnik 1.6 nie do zajebania :) fakt auto ma kilka wad. TYLNA BELKA jak juz padnie to jest wydatek rzędu 1tys zł
~Sarny
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Wszystko razem daje auto, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, ekonomię, dużą przestrzeń, wygodę, bezawaryjność... i jeszcze tak można wymieniać i wymieniać...
~Łukasz Galek
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Mam go już 6 lat i jeszcze mnie nie zawiódł, co prawda wymieniałem już uszczelke pod głowicą i ostatnio robiłem remont tylnego zawieszenia ale jak na ten przebieg i tyle lat to uważam, że jest super!!! Dał bym nawet 4+ Gorąco POLECAM!!! (Silnik)
2,9
~lukas7
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Już sprzedałem, to był błąd kupno zx, jedank cene którą za niego uzyskałem jest dla mnie satysfakcjonująca. O wiele tańszy był w utrzymaniu cc polecam na miasto.
~Jamal
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
idealny samochud dla mlodego kierowcy: bardzo wygodny, dobre przyspieszenie, bardzo duzo miejsca dla wszystkich 5 pasazeruw, nie wymaga duzo napraw i naprawde przyjemnie sie prowadzi:) polecam dla wszystkich nowicjuszy (szczegulnie silnik 1.6 90KM:)
3,5
~Rafał
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
samochód przyjemny w spokojnej jeździe, za dużo drobnych usterek psuje w sumie pozytywne wrażenie
~Marcin
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Może mój samochód jest pechowy i dlatego wszystko się sypie ale ja się już zraziłem do Citroena. Nie stać mnie na niego. Kupię jakieś normalne auto.
Citroen ZX Hatchback