Oceny Citroen ZX Hatchback 1.6 i 88KM 65kW 1991-1997

Citroen ZX Hatchback 1.6 i 88KM 65kW 1991-1997 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen ZX Hatchback 1.6 i 88KM 65kW 1991-1997

~no_wizard
Citroen ZX
Dobre, niedocenione u nas auto. Bogate wyposażenie, innowacyjne rozwiązania ( przesuwana tylna kanapa, samoskrętna tylna belka - uważana za awaryjną, moim zdaniem mniej kosztowna niż zawieszenie Passata B5). Przeszkadzać może jedynie pojedyncza wycieraczka i krótka skrzynia biegów.
~Adam
Citroen ZX
Między dobrze a doskjonale. Uważam że auto w czasach swojej świetności było naprawdę autem bardzo dobrym. Aktualnie jeśli ktoś ma bardzo mało pieniążków a chce kupić sobie niezłe autko na kilka latek - 2,3,4, może śmiało kupić ZX, tylko należy poszukać auta w miarę zadbanego i z nowszego przedziału (były produkowane do 1997 r.)
~Piotrek lopt@wp.pl
Citroen ZX
ZX to naprawdę dobry samochód za niewielkie pieniądze. Zawiezie cię wszędzie, a co najważniejsze dowiezie. Kupisz tanio, ubezpieczysz tanio, nie boisz się że ukradną, tani w eksploatacji, super się prowadzi, dobrze wyposażony. Super samochód na pierwszy pojazd. Fajne auto na dojazdy do pracy, szkoły, a i na wakacyjne wojaże jak znalazł. Uniwersalny pełną gębą jak na kompakt przystało. W życiu nie kupię innego samochodu niż Citroen...
~Marek
Citroen ZX
To świetny, komfortowy samochód. Mam porównanie z oplem astrąI i fordem eskortem 98 wiec muszę powiedzieć ze radośc z jazdy, komfort dużo lepszy niz u tych aut. silnik 1.6 nie do zajebania :) fakt auto ma kilka wad. TYLNA BELKA jak juz padnie to jest wydatek rzędu 1tys zł
~kriskruzo
Citroen ZX
Niby staruszek ale jest tak zgrabny w środku i na zewnątrz. Największa zaleta to ta że nie lubią go złodzieje. Jezdżąc po kocich łbach nie masz "turbulencji" jak to bywa w niemieckich autach. Moja żona go uwielbia choć dośc trudny przy parkowaniu. (za mały skręt no troche długi). Dla mnie rewelacja.
~Jamal
Citroen ZX
idealny samochud dla mlodego kierowcy: bardzo wygodny, dobre przyspieszenie, bardzo duzo miejsca dla wszystkich 5 pasazeruw, nie wymaga duzo napraw i naprawde przyjemnie sie prowadzi:) polecam dla wszystkich nowicjuszy (szczegulnie silnik 1.6 90KM:)
~lukas7
Citroen ZX
Już sprzedałem, to był błąd kupno zx, jedank cene którą za niego uzyskałem jest dla mnie satysfakcjonująca. O wiele tańszy był w utrzymaniu cc polecam na miasto.
~Sarny
Citroen ZX
Wszystko razem daje auto, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, ekonomię, dużą przestrzeń, wygodę, bezawaryjność... i jeszcze tak można wymieniać i wymieniać...
~Łazanek
Citroen ZX
samochód bardzo wygodny i szybki doskonały na dalsze trasy
~chester77@buziaczek.pl
Citroen ZX
na razie jeżdze i chwale nowe nie jest a jeżdzi się wyśmienicie
Citroen ZX Hatchback