Lista ocen Citroen ZX (353)

~plexa
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Autko b.fajne i najwazniejsze ze jest w cenie cinquocenta !! A jest o wiele wiekrze, wygodniejsze, nie ma na nim sladu korozji !! i ladnie wyglada!!. Moj ma tez poduszke powietrzna wspomagania centralny na pilota elektryczne szyby welur i przesowne oraz dzielone tylnie siedzenia !!
~wlasciciel od trzech lat
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Gdybym się żle o nim wyraził to chyba się obrazi, kto nie jechał to nie wie, a deutchwagena na pewno przewyzsza w swojej klasie oczywiscie
~ACZU@INTERIA.PL
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
DOBRE AUTKO, TYLKO TRZEBA O NIEGO DBAĆ A POSŁUŻY BARDZO DŁUGO, BLACHA REWELACYJNA-ŻADNEJ RDZY, SILNIKI DIESELA -BDB, DUŻY I PAKOWNY BAGAŻNIK I WYGODNE MIEJSCA DLA PASAŻERÓW(5). uWAGA NA POZORNIE BŁACHE DROBIAZGI!
~morfeush@op.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Ja bym dał ocenę pomiędzy 4 a 5 bo jeśli ktoś te autko polubi i zadba to jest naprawdę wdzięczne ale bywa czasem że przyspoży kłopotów zatem tak pomiędzy.
3,5
~Rafał
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
samochód przyjemny w spokojnej jeździe, za dużo drobnych usterek psuje w sumie pozytywne wrażenie
3,5
~piotrnowakowski11@wp.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
autem mozna jezdzic i czuc sie zadowolonym ale tylko w miescie choc wtrasie nienajgorszy to troszke za glosny
~cytryna
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Jedyny mankamet to tylne zawieszenie ,jeśli widzisz ,że koła tylnie są pochylone do środka to licz się z remontem zawieszenia: apropo remontu- regeneracja nie opłaci się (koszt 1200zł) wałki są napawane i długo nie wytrzymują. Warto kupić używaną belkę z młodszego rocznika,zapewnie dużo więcej wytrzymie , pozatym cena z montażem to około 600zł ( nadwozie idealne nie ma śladu rdzy.
~przemek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
zx-a sprowadziłem w 2000 r z niemiec.miał iść na handel ale odkupił go mój ojciec.po roku wrócił do mnie.ojciec jeżdzi xsarą II ,żona ma zx-a z 94 r który spisuje się równie dobrze.oba zx nie były nigdy bite, zero rdzy, mają dość bogate wyposażenie.do momentu kupna citroena uważałem tę marke za porażkę.teraz przymierzamy się do kupna następnej cytrynki c4
3,2
~Pierre
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Silnik, wbrew pozorom, dobrze radzi sobie. Gorzej z niezawodnością -trzy razy wydmuchana uszczelka pod głowicą na przestrzeni sześciu lat i tak niskim przebiegu to trochę za dużo! (Silnik)
Dziennik kosztów dla Citroen ZX
10,6
4,1
~radek
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Silnik raczej słabawy. Trzeba dosyć wysoko kręcić by auto w miarę przyśpieszało (Silnik)