Lista ocen Cupra Formentor Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW od 2020 (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Po trzech latach spędzonych w formentorze nie mam zamiaru nigdy więcej kupić jakiegolwiek samochodu, który wszystko upchał w tabletach. Jest to mega niewygodne i cholernie niebezpieczne, powinno zostać zabronione na poziomie unijnym! Ileż ja kilometrów przejechałem wcale nie patrząc na drogę walcząc o ustawienie nawiewów...
~Łukasz
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
System infotaiment to konkretna porażka. Zamula, wiesza się, brak fizycznych przycisków/pokręteł to jakiś chory pomysł księgowego. Próby zmiany ustawienia klimatyzacji gdy jedziemy po wybojach to naprawdę wyzwanie. Co najgorsze problemy te rozpraszają kierowcę.
~Bielsko-Biała
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Nie mam uwag, bardzo szybko przyzwyczaiłem się do sterowania dotykowego z tabletu i nie ma problemu, że zrezygnowano z gałek i przycisków.
~Bartosz
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Łatwo znaleźć pozycję za kierownicą, w miarę intuicyjna obsługa instrumentów, dużo miejsca dla pasażerów z tyłu i na bagaże.
~Cinus
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Bagażnik jest nieco mały, no ale cóż. Schowki ok, choć przesuwany podłokietnik mógłby być bardziej przemyślany.
~Piotr
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
jedynie brak fizycznych pokręteł do regulacji temperatury jest minusem, poza tym wszystko poukładane
~Abete
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Do obsługi klimy, radia, podgrzewania foteli czy też świateł powinny być fizyczne gałki czy przyciski.
~Dawid Bielsko
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Nie przeszkadza mi, że nie ma gałek. Wszystkim można sterować z ekranu, postęp technologiczny.
~Babadzi
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Trzeba przejść kilka poziomów gry na tablecie, żeby znaleźć rozwiązanie
Dziennik kosztów dla Cupra Formentor Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
7,4
~M4tti83
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
wrzuciłbym więcej schowków i oparcie pod łokieć od strony drzwi:)
Cupra Formentor Crossover