Oceny Cupra Formentor Crossover

Oceny Cupra Formentor Crossover – wybierz silnik

Najnowsze oceny Cupra Formentor Crossover

~Beton
Cupra Formentor
Autko bardzo przyjemnie, silnik 150 w zupełności wystarczający do codziennej jazdy, dobrze się zbiera, nie ma problemów z wyprzedzeniem. Mały minus za laga w skrzyni automatycznej, ale w wersji 310 też to występowało. Po za tym, skrzynia działa płynnie i przyjemnie. Infotaiment jest całkiem spoko, dobrze mi się z niego korzysta, ale czasem odwala dziwne rzeczy, np nie rozpoznaje użytkownika, albo twierdzi że nie ma ustawionego głównego...
~Cinus
Cupra Formentor
Auto bardzo fajnie się prezentuje i dobrze jedzie, silnik jest wystarczający a spalanie zadowalające. Niestety, efekt całości psuje elektronika. Nie wiedzieć czemu w polsce nie jest udostępniany bezprzewodowy android auto ani carplay mimo że to samo auto, z tym samym softwarem np. w UK już ma te funkcje - ot, ktoś sobie tak postanowił i tyle. System infotainment jest niestety bardzo słaby - działa powoli, a aktualizacje, które z założenia...
~Szymon
Crossover 2.0 TSI 310KM 228kW
Cupra Formentor
Jeżdżę od stycznia 310konną Cuprą i do jazdy nie można jej nic zarzucić ale multimedia i obsługa ekranu tragedia... "Myśli" długo, potrafi się zaciąć i w żaden sposób nie idzie go zresetować. Czasami pomaga ponowne uruchomienie pojazdu. Ekranem obsługujemy nawet klimatyzacje i już miałem kilka razy sytuację, gdy temperatura na zewnątrz 30stopni, a ja nie mogę zwiększyć nawiewu... Jedyna sprawa jaką trzeba w tym pojeździe naprawić.
~Bartosz
Cupra Formentor
Samochód bardzo ładny i całkiem dobrze wykonany w środku, wygodny i bardzo wyróżniający się na drodze. Mój ojciec zakupił go nowego kilka miesięcy temu i już w tak krótkim okresie użytkowania wystąpiły dwie poważne usterki. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na bardzo słabo funkcjonujący układ infotainment.
~Leszek Woznicki
Crossover 2.0 TSI 310KM 228kW
Cupra Formentor
Auto jest przyzwoicie wyposazone, dynamiczne, czuc moc. Wyglada bardzo dobrze - dodatkowo szary mat dodaje agresji. Ogolnie nie jest zle, ale wady w postaci skrzyni biegow i zle dzialajacy panel srodkowy z czesto zle dzialajacymi funkcjami jest wyjatkowo denerwujacy.
~Mario
Cupra Formentor
Super auto, wygląd itp. Spalanie mogło by być mniejsze ale jak się ma ciężką nogę to tak jest.
1,0
~Marek
Cupra Formentor
Po 4 500 km zepsute łożysko w kole po 5,5 skrzynia biegów się zepsuła, opiłki żelaza w oleju skrzyni biegow, Samochód 3 miesiące w warsztacie w oczekiwaniu na cześci z Hiszpanii, tragedia
~Łukasz
Cupra Formentor
Kupiony jako alternatywa Octavii/Corolli lub Tucsona/CX-30. Na tle konkurentów naprawdę kawał samochodu, dobry dla rodziny.
~M4tti83
Cupra Formentor
stosunek jakości do ceny na 5+. Nie znalazłem na rynku niczego co mogłoby się nawet zbliżyć do Cupry
~miki
Cupra Formentor Crossover