Lista ocen Cupra Formentor Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW od 2020 (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Ładnie wyglądający, ale drogi bubel. Po trzech latach wiele elementów skrzypi i klekocze. Wszechobecny plastik słabej jakości, kiepski silnik, kiepska skrzynia, choinka błędów dotyczących czujników 360 co piąte uruchomienie. To jest Seat w przebraniu, niech nikt się nie da oszukać.
~Cinus
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
W tej cenie i z tym wyposażeniem mogłem dostać xceeda albo octavię. Xceed przegrał wyglądem i spalaniem, octavia jest niższa i jakoś tak biedniej wygląda w środku. Generalnie ciężko znaleźć coś lepszego w tej cenie.
~Bielsko-Biała
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Zdecydowanie najlepszy samochód w tej cenie, szczególnie dla osoby, dla której samochód to coś więcej niż narzędzie służące do przemieszczania się z punktu A do B. Jazda daje dużo frajdy.
~Andrzej
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Za około 150000pln dostałem auto z którym bylem w przeciągu 5 miesięcy 6 razy w serwisie nieustannie ta sama usterka układu napedowego tragedia
~Abete
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Nie ma oceny pośredniej pomiędzy 4 a 5. Z jednej strony optycznie bardzo ładne auto, z drugiej totalnie niedopracowany system Infotraitment.
~Trochę zawiedziony
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
W porównaniu z konkurencją myślę że nie jest źle. Niestety niektóre elementy wykończenia są dość słabej jakości.
~Bartosz
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Za tak ciężkie pieniądze jakość wykonania elektroniki i podzespołów mechanicznych powinna być zdecydowanie lepsza.
~Łukasz
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Na tle konkurencji wypada bardzo dobrze. Tapicerka z eko-skóry przydatna przy dzieciach :)
~MaciekD
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Myślę że w tej cenie trudno znaleźć lepiej doposażony i wyglądający samochód.
~Piotr
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
bardzo dobra cena w stosunku do wyposażenia
Cupra Formentor Crossover