Oceny Cupra Formentor Crossover 2.0 TSI 310KM 228kW od 2020

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Cupra Formentor Crossover 2.0 TSI 310KM 228kW od 2020

~piotr_ciekliński
Crossover 2.0 TSI 310KM 228kW
Bardzo szybkie, bardzo dobrze wyglądające auto. Mam zrobione 15000km, nie wiem dlaczego nie pozwala mi ustawić więcej w opinii. Jego największą wadą, bez zaskoczenia, jest obsługa wszystkiego z tableta, który lubi się zawiesić. Jego największa zaleta to silnik i ergonomia foteli. Kupując to auto zastanawiałem się poważnie nad Kią Stinger 3.3 V6, nie wiem które z tych aut wybrałbym gdybym miał decydować ponownie. Nie żałuję zakupu Cupry.
~Robert
Crossover 2.0 TSI 310KM 228kW
Wszystko super, jest szybki i świetnie się prowadzi spalanie około 8 litrów przy delikatnej jeździe. Jest bardzo uniwersalny świetnie radzi sobie na górskich ośnieżonych drogach. Brak jakichkolwiek usterek.
3,1
~Kapust
Crossover 2.0 TSI 310KM 228kW
Auto polowe okresu uzytkowania stalo w serwisie. Ciagle atrakcje z systemem infotainment, kiepskiej jakosci komponenty oraz wykonczenie. Za te pieniadze (kupowalem z katalogu) dalem sie nabic w butelke.
~Szymon
Crossover 2.0 TSI 310KM 228kW
Jeżdżę od stycznia 310konną Cuprą i do jazdy nie można jej nic zarzucić ale multimedia i obsługa ekranu tragedia... "Myśli" długo, potrafi się zaciąć i w żaden sposób nie idzie go zresetować. Czasami pomaga ponowne uruchomienie pojazdu. Ekranem obsługujemy nawet klimatyzacje i już miałem kilka razy sytuację, gdy temperatura na zewnątrz 30stopni, a ja nie mogę zwiększyć nawiewu... Jedyna sprawa jaką trzeba w tym pojeździe naprawić.
3,7
~Leszek Woznicki
Crossover 2.0 TSI 310KM 228kW
Auto jest przyzwoicie wyposazone, dynamiczne, czuc moc. Wyglada bardzo dobrze - dodatkowo szary mat dodaje agresji. Ogolnie nie jest zle, ale wady w postaci skrzyni biegow i zle dzialajacy panel srodkowy z czesto zle dzialajacymi funkcjami jest wyjatkowo denerwujacy.
~mk
Crossover 2.0 TSI 310KM 228kW
jestem bardzo zadowolony, ma charakter, jest uniwersalny, spalanie przyzwoite, infotaiment do ogarnięcia. mnóstwo przyjemności z jazdy
Dziennik kosztów dla Cupra Formentor Crossover 2.0 TSI 310KM 228kW
10,4