Ocena kierowcy - Dacia Duster I SUV Facelifting

Tadeusz, 6 lat temu
Silnik 1.2 TCe (Euro 6) 125KM 92kW
Rok produkcji 2016
Dacia Duster I SUV Facelifting 1.2 TCe (Euro 6) 125KM 92kW 2015-2017 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny
Inne
oceniam jak na razie Auto bardzo fajne nie sprawia mi zadnych problemow prowadzi sie fajnie ale trzeba pamietac ze lapie podsterownosc na ostrych zakretach
przydal by sie mocniejszy silnik co Prawda Turbo doladowany ale przy ponad 130 km robi sie w srodku dosyc glosno.w golfie Turbo poszlo mi po 130 tys czy w daciu wytrzyma tyle zobaczymy
przelozenia sa zdecydowanie za krotkie przy 50 musze juz 5 wrzucac.silnik cichutki do 60km czasem nie wiem czy odalilem Motor czy jeszcze nie.skrzynia dobra biegi wchodza bez problemow
bardzo dobre zawieszenie w terenie super
w srodku siedzi sie wygodnie mam wersje Prestige siedzenia ze skory syntetycznej.auto wysokie widocznosc bardzo dobra z cofaniem nie mam problemu sa czujniki i kamera
tez ok
Auto szybko sie nagrzewa klimatyzacja dziala bez zarzutu
przestrzeni wystarczajaco 2 dorosle osoby z przadu .ja mam 189 cm wzrostu i nie czuje braku przestrzeni w kabinie
dobre tylko na autostradzie przy ponad 130 km robi sie glosno i trzeba trzymac kierownice a przy ostrych zakretach warto zwolnic to nie merc czy Audi
na razie trudno ocenim wiecej bo tylko olej wymienialem mam Auto od czerwca 2016
Auto w przyzwoitej cenie.wolalem kupic nowe niz uzywanego merca czy volswagena ten ostatni ma duze problemy z silnikami dislowskimi czy benzynowymi tsi duze koszta napraw a ponad 80 procent awari dotyczy silnikow i podzespolow
na razie nie bylo
nie bylo na razie nic