Lista ocen Dacia Sandero II Hatchback 5d (10) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~look
Hatchback 5d TCe 90KM 66kW
Generalnie spalanie minimalnie większe niż podaje producent. przy jeździe 90% czasu w mieście tj. małe prędkości, częste postoje na światłach potrafi dobić do 7l przy w miarę dynamicznej jeździe. Zwykle moje spalanie waha się w granicach 6.5 - 6,6l /100km. Wielokrotnie na trasie Wawa-Trójmiasto przy prędkościach 90-120km/h potrafi spalić 6,3l / 100 km. Natomiast na autostradzie przy prędkościach powyżej 150 km/h pali jak smok a auto...
~Gufer
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Auto służbowe więc teoretycznie nie powinno mnie to interesować ale ... tańsze auto to więcej kasy na koncie moim . Teoretycznie :) . Na razie w moim egzemplarzu nie ma usterek , w innych już padł czujnik ciśnienia powietrza w kole . TO zmartwienie producenta jeszcze .
~RMak
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Jak na razie mogę liczyć tylko paliwo, gdyż OC i AC dostałem za 1 zł, a jestem jeszcze przed pierwszym przeglądem serwisowym. Spalanie na zadowalającym poziomie 6,5 l/100 km przy cyklu mieszanym.
~Adam
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Samochód mało pali - około 6,5l/100 przy czym jest to średnie zużycie na obszarze miejskim (regularnie dojeżdżam nim do pracy).
~Pixa
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Części eksploatacyjne tanie. Przez 3 lata nic się nie zepsuło.
~Pixa
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Auto mam z salonu, używam 3 rok. Żadnych awarii, spalanie przyzwoite.
~michal_domagala
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Jak dotąd nic się nie zepsuło. Ubezpieczenie dealerskie kosztowało 1700zł.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Jak na razie nic sie nie zepsuło. Ale myśle ze części nie będą drogie
~Janosik
Hatchback 5d TCe 90KM 66kW
Tylko paliwo 5,5 litra na sto kilometrów .

Usterki Dacia Sandero II

Dacia Sandero II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu