Lista ocen Daewoo Espero (205) - Widoczność

Na liście zabraknie 369 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aras
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
ja mam 198 cm wzrostu i fotel odsuniety na maxa do tylu w zwiazku z czym przeszkadzaja mi przednie slupki ale poza tym w porzadku
~profi_13@interia.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
niewielkie trudności sprawia parkowanie tyłem ale po krótkim czasie mazna sie wczuć i nie będzie problemów, poza tym ok
~Zbych stola_z@wp.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
na początku było ciężko się przyzwyczaić ale teraz juz dobrze, duże lusterka to plus (trochę szumią ale to nic)
~mak58@o2.pl
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Dobrze wyprofilowana sylwetka = dobry widok, tylko "kuferek" dość wysoko, co przeszkadza (szczególnie Paniom) prz cofaniu..
~beny2
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
W czasie jazdy do przodu dobra, ale ciezko przy parkowaniu wyczuc gdzie sie konczy auto, podobnie jest z widocznoscia do tylu.
~Arek
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Zanim się przywyczaiłem po przesiadce z FSO 1500, zdarzało mi się poobijać przednią tablicę rejestracyjną o murki.
~tomek@teleinfo.com.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Dobra, Kiepskie lewe lusterko. Mogłoby być takie jak prawe, tj. nieznacznie pomniejszające (więcej w nim byłoby widać)
~Mike
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Widoczność przez tylną szybę odpowiednia, dosyć wąskie słupki przednie nie zasłaniają widoku.
~d.j.
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
to oczywiście żależy od kierowcy jego wzrostu itp.. dlatego warto samemu sprobować a wtedy się przekonasz
Dziennik kosztów dla Daewoo Espero
10,1
11,1
~Paulo
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Widoczność jest w nim bardzo duża. Autko posiada dużo przeszklonych powierzchni i mało martwych punktów.