Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback (382) - Widoczność

Na liście zabraknie 726 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yodapanter@interia.pl
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jak we wszystkich nowych autach po95 roku czyli za szerokie słupki przednie i zbyt malo do tyłu przy parkowaniu. ale tak samo jest w mazdzie z 2001 czy Peugeot 206 z 2002
~r.chojecki@rmf.fm
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Dla mnie ok. Niższe osoby nie widzą przodu pojazdu, przez co auto wydaje im się dłuższe. Przy parkowaniu nie specjalna widoczność do tyłu. Mógłby mieć większe lusterka boczne.
~stanpa
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Trodno bylo się na początku przestawić z Toyoty Tercel, gdzie siedzenia wyższe i okna większe. Słupek przedni szeroki. Przeszkadza z początku. To samo z tłu hatshback
~Kuba
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
widoczność raczej nie powala z powodu dziwnej szyby z tyłu oraz kraty w mojej ciężarowce no i lusterka POWIĘKSZAJĄCE to też trochę zmyla podczas parkowania.
~Puzon_16
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
auto kupiłem 3 lata temu za 3,5 tys, siedzenia i kierownica jest, jak wcześniej pisałem dobrze jeździ po dziurach. W trasę wolałbym chyba inne auto.
~Puzon_16
~xxx
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Widoczność przeciętna, ale trzeba uważać na mocno skracające dystans boczne lusterka. Poza tym jak w każdym hatchbacku podobnej wielkości.
~Mr. "R"
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Osobiście uważam że jest ok. Może troszkę za mało widać do tyłu no i słupki z przodu mogły by być nieco węższe. Łatwo nie zauważyć pieszego na przejściu :)
~mały
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
jestem nie wysokim facetem przód jest dobry boki też tył jest problem!!!!!!! lepiej wystawić głowe przez szybe żeby nie mieć problemu zwłaszcza przy cofaniu!

Usterki Daewoo Lanos

Daewoo Lanos – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marian
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Ogólnie dobra. Czasem przeszkadzają przednie słupki, przy cofaniu wysoka dolna krawędż tylnej szyby ogranicza pole widzenia, wygodniej korzystać z lusterek.
Daewoo Lanos Hatchback