Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback (382) - Widoczność

Na liście zabraknie 726 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Jak wspomniałem wcześniej miałem Peugeota 106 więc tam była znacznie lepsza i dlatego pod tym względem nie mogę chwalić lanosa
~Zibi Kraków
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Dzięki szerokim słupkom zła widoczność boczna szczególnie uwidacznia się to przy wyjeździe z mało widocznej drogi podporządkowanej.
~Wojti27
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Widoczność dobra, czasami przeszkadzają słupki przy zakrętach pokonywanych z dużą prędkością ale ogólnie widoczność 4+.
~januszczep@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Trzeba się przyzwyczaić i "wyczuwać" gabaryty - nawet dla wysokiego kierowcy przód niewidoczny, podobnie z tyłem.
~Tomek (tzd@interia.pl)
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Nie jest źle. Przeszkadzają jednak szerokie słupki przednie. Przy jeździe do tyłu wykorzystuję lusterka - od tego są.
~piotrek@pigtsis.pl
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Nigdy nie patrzę na takie rzeczy jak ktoś słabo widzi to są dwa wyjścia 1. lepsze okulary 2. wyciąć dach maksymalnie
~negrus@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Mam hatchbacka, więc widoczność do tyłu jest tragiczna, natomiast z przodu szerokie słupki tworza martwe pole.
~Staax
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Widocznosc niezla, czasem tylko slupek od strony kierowcy wchodzi w kadr, ale to raczej normalne.
~daniobialystok
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Zero komfortu, lusterka nienaturalnie przybliżają, auto dla ascety, wszystko działa tęgo i opornie.

Usterki Daewoo Lanos

Daewoo Lanos – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ZiBi
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
z każdej strony widoczność b.dobra martwy punkt jak w każdym-bez zaskocznia przy zmianie pasa na lewy.
Daewoo Lanos Hatchback