Ocena kierowcy - Daewoo Lanos Hatchback

Pawel, 4 lata temu
Silnik 1.4 i 75KM 55kW
Rok produkcji 2000
Daewoo Lanos Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1997-2004 - Oceń swoje auto
Auto oceniam dobrze wolne bylo to pierwsze moje auto po zadaniu prawa jazdy kupilem z przebiegiem 202 tys km a sprzedalem z przebiegiem 252 przez 4 lata natuklem 50 tys km zero powaznych awarii ktore unieruchomily by samochod fakt kupilem naprawde zadbany egzempdlarz ale mimo tego auto mialo 16 lat nie dokladalem nic praktycznie do niego gdyby nie ta fatalna instalacja lpg i moje zaniedbania dalej bym go mial niestety korozja bekli i progow oraz powoli odzywajace sie popychacze i pobor oleju przez lpg tak mysle te usterki przekroczyly by wartosc tego auta chyba z 6 razy sprzedalem go za cale 450 zl jakiemus mlodemu na tuki
Silnik kompletnie bezawaryjny mimo lpg i to zlej jakosci ale wplyw mialo to tez ze kupilem auto po remoncie silnika przy 150 tys z powodu wypalenia gniazd zaworowych przez lpg od remontu jezdzil u mnie 50 tys i u poprzedniego wlasciciela 55 tys bez zadnej awarii gdyby nie lpg zlej jakosci ten silnik mozna nazwac bardzo pancernym prosta niezawodna konstrukcja bez awari 300 lub nawet 400 tys pokona bez problemu oczywiscie bez lpg starej generacij ktorej wybuchy zniszczyly mi tlumik i obudowe filtra powietrza mimo to lanos dalej mknal
Mimo ze byla upocona przez 2 lata w oleju ja nawet go nie wymienialem i nie dolewalem chodzila jak ulal pancerna skrzynia hondowska to 10 razy by sie juz zatarla
Nie zbyt precyzyjny ale przez 4 lata tylko wachacz 50 tys zrobione i tylko on ktory byl chyba od nowosci bardzo proste i tanie w naprawach zawieszenie taniej sie juz nie da
Lubi rdzewiec progi i bekla mi zjadla je ruda ale auto mialo 19 lat gdy sie go pozbylem sol przez lata zrobila swoje
Szyby paruja ogrzewanie slabe
Prostota
Bardzo slabe szczegolnie w zimie
O dziwo duzo miejsca
Dosc glosno ale znosnie
Tananiej sie chyba juz nia da
Za ta kase nie oczekujmy cudow ale jest dobrze
Pokretla slabe plastiki czas robi swoje klapka od wlewu paliwa odpadla to klamka poluzowala wachacz klocki swiece akumulator to wszystko drobiazgi
Kompletnie nic przez 4 lata i 50 tys. Km zawsze do celu dojechal skurczybyk 252 tys km i zlej jakosci lpg ale remont silnika przez wlasciciela przy okolo 150 tys km mu pomogl jezdzic

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 75KM 55kW [l/100km]

12,0