Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW 1999-2004 (145) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 222 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Zamienniki to jedne z najtańszych części na rynku (poza starymi Fiatami i Daewoo Tico). Drobne usterki zdarzają się, jednak nie na tyle często żeby mechanik Cię pamiętał. Fiat Bravo/Brava/Marea psuje się częściej. Przez ostatnie pół roku wydałem tylko ok. 300zł na drobne naprawy.
~pitbreslau
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Co do niezawodności to mój Lanos wygrywa. Odkąd go mam (7 lat) nigdy nic zaskakujacego sie nie wydarzyło, amorki fabryczne, zawieszenie podobnie, nigdy nie wzywałem lawety, naprawdę jestem zaskoczony mile. Dodam, że dbam o wymianę oleju, serwis, nie oszczędzam na częściach zbytnio
~Plajster
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
samochod jest w 100% niezawodny, nie wiem czy mam farta, ze taki mi sie egzemplarz trafil, ale moje autko nigdy nie spowodowalo, ze musialbym sie za nie wstydzic, pod wzgledem niezawodnosci jest rewelacyjne i wiem ze jak bede musial sie z nim rozstac to bedzie mi szkoda
~emundi@op.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
kłopot z regulacją pozycji nawiewu - prawdopodobnie wyrobione plastikowe części, linka do otwierania kufra trochę się wydłużyła i są kłopoty z otwarciem bagaźnika od środka, przewody wysokiego napięcia mam już trzeci komplet bo pozostałe wykazały przebicia.
~Wojtek
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Naprawiane było radio i antena, potem trzeba było wymienić czujnik świateł cofania, a potem świateł stopu, a na koniec reflektor (zepsuła się regulacja wysokości). Wszystko w pierwszym roku eksploatacji. Od tamtej pory (już prawie trzy lata) wszystko jest ok.
~piotr
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Zanim go kupiłem czytałem to forum i wszystko co tu napisano się potwierdziło: urwana końcówka linki regulatora nawiewu, głośne i ciasne wnętrze, kiepskiej jakoiści materiały wykończeniowe, szybko zyżywające się zawieszenie
~Bienio_87
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Może samochodu nie mam zbyt długo (od roku) ale jest rzecz denerwująca. Oświetlenie np. żaróweczka ok przycisku świateł awaryjnych, przeciw mgłowych tylnych spalona oznacza wymianę całego przełącznika.
~Lanosman:))))
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
yhm....małe usterki są....czasami cos tam sie odkręci w desce roździelczej...ale to nie wazne...bo naprawa tego trwa nie dłuzej niz 5 min i nic nie kosztuje:))) ale mogło by być lepiej chocirz nie narzekam
~Maxii
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
jak na 6 lat eksploatacji to z drobiazgow tylko silowniki od centralnego siadaly ale po kilku wymianach na oryginalne wymienilem na takie najtansze za 10 zl i dzialaja juz 4 lata bez awarii
~P.M.
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Firmowe radio padło i się nie dało podnieść (ale to nie auto) :-(( Od czasu do czasu sobie potrzeszczy i potem przestaje. Słynny zamek w schowku przed pasażerem wymieniony w ramach gwarancji i jest OK.
Daewoo Lanos Hatchback