Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback 1.5 i 86KM 63kW 1997-2003 (166) - Całokształt

Na liście zabraknie 194 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariano
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Auto przestronne z niezłym silnikiem, ekonomiczne ,tanie w utrzymaniu i w mojej ocenie bezawaryjne. Denerwują drobiazgi, skrzypiące plastiki. Ogólnie auto udane, nie odbiegające od konkurencyjnych Astry czy Escorta.
~Marian
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Bezawaryjny, tani w ogólnej esploatacji, dobrze zabezpieczony antykorozyjnie (po 7 latach cołorocznej eksploatacji i parkowania pod gołym niebem niema śladów korozji na nadwoziu), wygodny na rodzinne nawet dalekie wyjazdy.
~Krzysztof
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Przez ponad 7 lat eksploatacji wymieniłem tylne sprężyny, tylny tłumik i radio. Nawet akumlator nie był doładowywany. Samochód stoi pod chmurką i nie ma śladów korozji. Niezawodny.Za tą cenę nie ma lepszego samochodu.
~andyp
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Przejechaliśmy nim całą Polskę i tylko dolewałem paliwo. Bez problemu łykałem tiry.Dzielny samochodzik (piszę w czasie przeszłym bo dwa dni temu zniknął). Kumpel ze wspólnych wypadów (Carisma) nazywał go czerwona strzałą .
~CDX
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
W moim przypadku był to dobry samochód. Nie miałem ŻADNYCH problemów. Problemem było to, że zachciało mi sie Nubiry kombi. No i sprzedałem Lanosa. No i teraz się bujam z kompletną ruiną, niesmacznym żartem konstruktorów.
~jdach@interia.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
To mój drugi lanos, uważam, że to całkiem niezawodny samochód o najlepszym w kraju stosunku jakości i wielkości do ceny. Jeżdżę nim dużo w różnych warunkach, bije na głowę zwłaszcza porównywalne wielkością astry classic.
~wkrawczyk@zt.lublin.tpsa.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
PS.Sprężyny od Opla Vektry pasują idealnie aktualnie na marzec przebieg 67,5 tys.km i został sprzedany klient założył dużą butlę / w poprzek bageżnika / i sobie chwali bo pali ciut więcej ALE GAZU za 1/3 ceny paliwa
~pb@nss.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Raczej gorzej niż przeciętnie, ale darowanemu koniowi w zeby się na zagląda. Jeździ, cóż więcej wymagać za 35 tys zł w tym segmencie. Najgorsze jest to że jak się kupi to trzeba będzie jeździć do zarżnięcia bo cięzko sprzedać.
~Tomek quakol@wp.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Ogolnie nie jest to zle Auto, ladnie wyglada, troche sie wkurzam na stacji, trzeba znlazc dobre ASO, Duzy minu to ze duzo traci na wartosci :) przez 3 lata darowe przeglady to plus ale mi sie jzu skonczylo wiec...
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
8,7
~Demonek78
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Juz tyle tak nim jezdze i nigdy minie nie zawiodl, zadnej awarii w trasie. Jestem bardzo zadowolony, silnik swietnie spisuje sie na gazie. Czesci tanie. Gowniane tylko plastiki w srodku.
Daewoo Lanos Hatchback