Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback 1.5 i 86KM 63kW 1997-2003 (166) - Całokształt

Na liście zabraknie 194 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patryk
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Jest to chyba najgorszy samochód w swojej klasie. Jedna wielka skarbonka-ciągle trzeba w niego wkładać i końca nie widać. Jedna wielka tandeta i nieporozumienie. Zużycie paliwa jak samochód z przynajmniej 2-litrowym silnikiem. Jak bym miał dać sobie ręke obciąć za jego niezawodność to dziś byłbym inwalidą! Ale czego się można spodziewać po samochodzie marki Daewoo-nazwa kiszna to i samochód kiszny!!!!!!! Nie popełnijcie tego błędu co ja!!
~fedorki@kn.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Przez 6 lat użytkowania-uszk.pompy paliwa,dwa razy wymiana reflektora,raz popychacz sprzęgła ale to na gwarancji więc....Teraz względny spokój jak na daewoo to moim zdaniem bardzo dobrze. Niepotrzebne uprzedzenia do marki.Przecież to w zasadzie opel w środku....Miałem stłuczke:wjechałem w tył audi i byłem w szoku.Moje daewoo miało tylko pęknięty zderzak,audi cały tył do roboty.Czyli bezpieczny.
~januszczep@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Autko do polecenia. Trochę za mały bagażnik jak na potrzeby rodziny, ale da się sporo upakować, gdy jadą 3 osoby i można wykorzystać np. przestrzeń przedniego pasażera. Pali dużo (porównywalnie do poloneza), ale ogólnie prowadzi się dobrze, dynamicznie w granicach możliwości (z beemką nie pograsz), niezawodne i "miłe w obejściu". Gdyby nie krach fabryki, następna byłaby dla mnie nubira.
~magryn@tenbit.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Całkiem nieźle jak na rodzimą produkcję.Słyszałem,ze auta dlugo jeżdżą bezproblemowo,u mnie było tylko to nieszczęsne zawieszenie-ASO Daewoo mówimy NIE! Mało miejsca,mały kufer. Silnik mocny,można przycisnąć, niestety w mieście paliwożerny. Jestem posiadaczem tzw."zdrapki"-egzemplarza z inną powłoką antykorozyjną i po 4 latach(3 od zakupienia w salonie) nie zauważyłem zadnych ubytków lakieru.
~robert
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony i nie ma kompleksów na punkcie marki. Powiem więcej miałem wcześniej Nubire i bardzo żałuje że ją sprzedałem i kupiłem mniejsze auto bo paliła tyle samo co Lanos. Dziwi mnie natomiast podejście do marki Daewoo konkurenta Fiata, który uważam jest bardzo cienki a jego oferta nie jest w żaden sposób atrakcyjna. Słabe silniki i bardzo cienkie skrzynie biegów.
~konti@kki.net.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Nie zawiodłem się i polecam każdemu. No, chyba że ktoś uważa że jeździć de-u to nie przystoi. W mieście bardzo dynamiczny i niezbyt paliwożerny (nie jeżdżę spokojnie). W trasie: do 160 km/h w miarę dobrze, potem trochę hałasuje. Mi udało się rozbujać autko do ~185 km/h i wyhamować przed radarem (potem nie było okazji do testów), Jeśli ktoś jechał szybciej - napiszcie, ale chodzi o 1,5 SOHC.
~stado
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Całkiem niezłe autko za taką cenę, ja mam od nowości (1998r) i nie mogę narzekać, jedno co może denerwować to przewiewy powyżej 140km/h ale pozatym doskonały samochód, ja mam założoną instalację LPG - spalanie na trasie 10l a miasto ok 11-12 ale ja mam "ciężką nogę" przy ekonomicznej jeździe pali ok 9-9,5l. Polecam ten samochodzik , na polskie warunki zupełnie wystarczy.
~emundi@op.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Chyba mam szczęście do Daewoo. Drugi samochód tej firmy i nie mam większych uwag. Spalanie jak na jego masę bardzo dobre ( ;pod warunkie,że tankuje się sprawdzone paliwo- bez okazji cenowych!!!). Przy bardzo szybkiej (powyżej 140 km) jeżdzie trochę za głośny. Jak przyspieszenie ma, dobór skrzyni biegów bardzop dobry., dobrze trzyma się drogi. W tej klasie cenowej warty zakupu.
~karol@alpha.mlspmint.pan.wroc.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Auto nie sprawiające kłopotu. Ładna sylwetka. Tylne zawieszenie niezbyt dobre na nasze drogi, ale inne marki też mają te same wady np Peugeot 206. Chyba jest to wynikiem wprowadzania przez firmy zawieszenia pracującego na belkach skrętnych. Samochody takie dobrze trzymają się w zakrętach, ale kiepsko amortyzują na polskich dziurach. Na gładkim asfalcie wszystko jest w porządku
~stanpa
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Całkiem przyzwoity samochód. Jeżdżę już 4 lata bez większych kłopotów. Oczywiście z wiekiem trzeba, jak wszędzie dokładać. Sinikowo ma jeszcze dużą rezerwę przebiegu.To samo z zawieszeniem-0 problemów, jak nowy.Tylko płyny, światła i akumulator do wymiany. Polecam - szczególnie jeśli jest GAZ - nie odczuwa się kosztów eksploatacji w ogóle!!!
Daewoo Lanos Hatchback