Lista ocen Daewoo Leganza (156) - Silnik

Na liście zabraknie 118 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~btm
Sedan 2.0 133KM 98kW
Przyspiesza bardzo dobrze na wysokich obrotach, jednal potrafil mnie poskladac taki seat leon (silnik nieznany). beemka 2,0 wacha spaliny...
~KILLER ,,Jurek>oczywiscie:P
Sedan 2.0 133KM 98kW
Silnik jest rewelacyjny nigdy mnie nie zawiodl jak na taki przebieg ani grama oleju nie polyka od wymiany do wymiany tyle samo poprostu rewelacja!!!
~Mariusz
Sedan 2.0 133KM 98kW
Poprzedni właściciel bez remontu przejechał 360 000km!!!! Ja zrobiłem remont w ASO i spróbuje przejechać jeszcze raz tyle, póki co 10 000km bez żadnej usterki.
~wylli2006@interia.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
dobre ale drogie w utrzymaniuu wycieki maglownica do wymiamy gdzie ja kupic i jeszcze tanio cos lupie w tylnich kolach muj mejl wylli2006@interia.pl
~kriiiss
Sedan 2.0 133KM 98kW
poza wyciekiem z pokrywy zaworowej {ktoś wcześniej oszczędzał na uszczelce zastosował silikon}wszystko w normie dostaje kopa powyżej 3000 obr/min
~michalz
Sedan 2.0 133KM 98kW
Przyspieszenie (0-100) takie sobie, natomiast silnik jest bardzo elastyczny , oczywiście przy trochę wyższych obrotach. Generalnie ocena dobra.
~Luigi Saladini
Sedan 2.0 133KM 98kW
Silnk jest generalnie w porządku. Jeżeli można powybrzydzać, to mógłby być o 50 KM mocniejszy i ciszej pracować- wszystko byłoby idealnie.
~kl88@tlen.pl
Sedan 2.2 136KM 100kW
wystarczająco cichy i mocny, w zestawieniu ze skrzynią spisuje się świetnie (obroty do jazdy po mieście 1500-2200), trasa - 130=3000 obr.= cicho.
~Mateusz
Sedan 2.2 136KM 100kW
Silnik bardzo dobrze radzi sobie z ciężkim samochodem,nie ma problemu z szybkim wyprzedzaniem nawet na wysokich biegach,jest bardzo niezawodny,silnik super.
~daszczu
Sedan 2.0 133KM 98kW
silnik 2 lirty z lpg radzi sobie fajnie pozatym nie pali tak wiele jak niektórzy piszą 10 litrów średnio na takie duże auto