Lista ocen Daewoo Matiz (459) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 806 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jordan
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Ja zapłaciłem 4800 i zero rdzy nic nie stuka nie puka ,mało pali, trzyma sie to autu kupy ,cóż mozna napisac jak nie doskonale
~herrpilot@op.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Powyżej wyraziłem chyba swój pogląd: Kupić sobie jakiegoś sprowadzonego VV,opla,forda,inaczej to wygląda i inaczej jedzie.
~macius@list.ru
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jeżeli ktoś szuka niezawodnego, taniego w eksploatacji wozidełka i porusza się głównie po mieście - gorąco polecam używanego Matiza.
~Marek
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
dużo traci na wartości; dla kupującego to zaleta przy samym zakupie; brak poważnych na razie usterek i oby tak dalej
~Majkel_Dżekson
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Patrząc na ceny używanych - zdecydowanie przerost formy nad treścią. Chyba lepiej kupić tańszego poloneza na gaz.
~niezadowolony
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
samochod kosztowal 31000 ja dostalem ze wzgledu na grupe zawodowa za 26000 naprawde nie oplaca sie tego samochodu kupic za taka cene
~darkcik
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA MIEĆ Z LEPSZYM WYPOSAŻENIEM BRAK ABS´u kilmy i nie wszystkie mają poduszke i wspomaganie
~Lech
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jedno z tańszych aut, jeśli chodzi o wykonanie i niezawodność wogóle się tego nie odczuwa. Najfajniejsze auto z najniższej półki.
~szaleniec-cz-wa
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
uważam że matiz to bardzo dobre autko dla rodzinki jako autko na początek. Wolę matiza niż te wszystkie 3 drzwiówki typu seicento itp.
Dziennik kosztów dla Daewoo Matiz
6,6
7,7
~YREK 666 yrek666@wp.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jak na swoja cene jest świetny nie zamienił bym go nawet na wieksza dacie logan bo mam skojarzenia z Gównem jak myśle o tej marce