Lista ocen Daewoo Matiz (459) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 806 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Volfodzio
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Po raz kolejny, tragedia. Póki auto stoi, lub jedzie nie przekraczając 3tys obr (i/lub 70 km/h) jest znośnie. Później spod maski dochodzi do nas ryk torturowanego odkurzacza, a szum powietrza zaczyna skutecznie zagłuszać, radio, rozmowy, myśli.
~lapa19730@op.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Odgłos pracy silnika jest wystarczająco dobrze tłumiony jak na taki samochód , jedynie przy \'kręceniu\' silnika do końca odgłos pracy jednostki napędowej staje sie zbyt głośny. Szum powietrza oplywajacego samochód powinien byc lepiej stłumiony
~Volfodzio
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Bardzo słabe wyciszenie drzwi, zwłaszcza przeszkadza szum powietrza przy wyższych prędkościach. Silnika przy włączonym radiu na normalnej głośności, między 2-3 tys prawie nie słychać, można normalnie rozmawiać przy 90-110 km/h.
~micek81@o2.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
wyciszenie jest super! na postoju nei slychac czy silnik jest wlaczony czy nie!!! w czasie jazdy silnik slychac dopiero przy predkosci rzedu 100 na godzine, ale nie jest to uciazliwe (nei trzeba radia podglaszac)
~MichalS
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Niestety Matizy robione w Polsce nie mają montowanego wytłumienia między komorą silnika a kabiną [od strony komory] ale to w niczym nie przeszkadza. Jazda do 120km/h jest bezproblemowa i można rozmawiać bez podnoszenia głosu.
~Vincent
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Raczej przeciętne. Na wyższych obrotach silnik słychać dość mocno. Podobnie najechanie na każdą nierówność można wyraźnie usłyszeć w kabinie. Wyciszenie nie jest mocną stroną tego auta.
~Konrad89
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
przy prędkości ok 100km szumi mi trochę ale to chyba nie wina akurat mojego auta bo jakaś uszczelka chyba przepuszcza powietrze, jeśli to wyeliminuje to powinno być całkiem przyzwoicie.
~iwona
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
no wlasnie! to jest rzecz, ktora niestety zaskoczyla mnie na minus. wczesniej czytalam, ze z wyciszeniem silnika nie jest najlepiej, ale nie zdawalam sobie sprawy, ze matizek jest az taki glosny!!
~lars
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
niestety po aucie typowo budżetowym trudno spodziewać się wyciszenia na odpowiednim poziomie. oszczędność na materiałach do wyciszenia jest zauważalna. coś za coś, jak to się mówi ;)
~Adam
Hatchback 5d 1.0 51KM 38kW
Słychać warkot silnika , ale w jeździe codziennej mi to nie przeszkadza.Lubię jak słychać jego charakterek.Nie chodzi tak głośno , że może doprowadzić do bólu głowy , także bez obaw.