Lista ocen Daewoo Musso (20) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sylwia&robo
Terenowy 2.9 TD 129KM 95kW
słabe tłumiki,karoseria koroduje w oczach,jest zimno to wnętrze trzeszczy razem z nim .podwozie zabezpieczone raczej kiepsko, śruby urywają się w rękach, elektronika lubi płatać figle a w szczególności seryjny alarm, po 100tys.km teleskopy do wymiany,cięgna ramion wycieraczek tak tarły aż się zatarły, chłodnica olejowa za nisko zamocowana,nie lubi kamieni o czym się przekonałem.
~maciek dagmazu@poczta.onet.pl
Terenowy 2.9 TD 129KM 95kW
Nic takiego od czego przybyloby mi siwych włosów. Jak mam być szczery to na początku balem się serwisu Muska (a raczej braku części w serwisie) ale znalazłem bardzo miłego człowieka który je importuje. W zasadzie wszystko ma od ręki a ceny są super.
~SLUB (mslubows@elektron.elka.pw.edu.pl)
Terenowy 3.2 24V 220KM 162kW
Niestety male klopoty podczas zapalania po dlugim postoju - silnik na chwile wchodzi na duze obroty (serwis twierdzi ze wszystko OK, ale to na pewno nie jest normalne)
~Mirek
Terenowy 3.2 24V 220KM 162kW
Pękł krociec pompy paliwa przez co nie bylo odpowiedniego cisnienia paliwa, na szczescie przelaczyl sie na gaz i jezdzil normalnie, po naprawie wszystko ok.
~PrezeSMlawa
Terenowy 3.2 24V 220KM 162kW
Mam aktualnie chyba probem z dyfrm tylnim ale trzeba tez sie liczyc z tym ze moj wozek ma juz 245 tys przebiegu
~/\
Terenowy 3.2 24V 220KM 162kW
Wlasciwie brak. Tylko przy ok. 50tys. km spalone sprzeglo. Samochod nie jezdzil zbyt wiele w terenie ale mial 2 kierowcow.
~jabluszko3@go2.pl
Terenowy 2.9 D 98KM 72kW
cały czas coś się psuje auto miało wymieniany tylny most po 50000 przebiegu popsuła się skrzynia po 75000
~camp77
Pierwsze wycieki ze skrzyni biegów i rozdzielczej po przebiegu 180 tys. km
~meffisto1@wp.pl
Terenowy 3.2 24V 220KM 162kW
Niestety, serce Mercedesa to nie wszystko i tam własnie czają się pułapki.
~Adrian.
Terenowy 3.2 24V 220KM 162kW
Dość drogie części, ale nie jest źle.