Lista ocen Daewoo Musso (20) - Silnik

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bubas
Terenowy 3.2 24V 220KM 162kW
silnik idzie jak rakieta , nawet na gazie ostatnio stracił moc i zaprowadziłem go do autoryzowanego serwisu daewoo te GŁĄBY w serwisie trzymali go 2 tgodnie i nic nie zrobili, co dzien dzwonili i wynajdywali nowe usterki aż w koncu oddali auto w takim samym stanie i nawet zapłaty nie chcieli,zaprowadziłem auto do zwykłego prywatnego warsztatu.Po 2 godz.auto było jusz sprawne .awaria pompy paliwa w zbiorniku koszt 600zł
~Robert i Ania
Terenowy 2.9 TD 129KM 95kW
Silnik - co tu dużo mówić - turbo diesel mercedesa. Klasa sama w sobie. Nawet na największym mrozie po prostu odpala i jedzie! Co do dynamiki, nie ukrywajmy, że przy tej masie (bez mała 2 tony) przydałby się większy silnik, ale i ten ciągnie jak należy. Ale za to 2.9 spala znacznie mniej niż jakiś gigant. Wolę nieco mniejsze przyspieszenie niż wiry w baku!
~szczęśliwy były posiadacz
Terenowy 2.9 TD 129KM 95kW
Wyjątkowo często się psuje trzeba mieć dużo odwagi żeby wybrać się nim w trasę.Faktycznie jak na swoje gabaryty mało pali około 10litrów na 100km pod warunkiem że odpali.Jeżeli chodzi o elastyczność silnika nie można się czepiać.
~sylwia&robo
Terenowy 2.9 TD 129KM 95kW
bardzo elastyczny,względnie poukładany w komorze silnikowej,łatwe dojście do filtrów poza alternatorem.układ zasilania tyrbiny lubi się rozszczelniać, poza okresowymi przeglądami bez obsługowy.
~maciek dagmazu@poczta.onet.pl
Terenowy 2.9 TD 129KM 95kW
Merscedes podobno licincja ale na moje oko tylko zmienili dekiel zaworów bo józ pokrywa filtra oleju a niwet cybanty to oryginał. + 20 koni załatwiło by sprawę koreańskiego dekla na niemieckim silniku.
~PCI@SONEX.PL
Terenowy 2.9 TD 129KM 95kW
MERCEDES = WSZYSTKO WIADOMO,IDEALNIE,BARDZO DYNAMICZNY,ZRYWNY,9L/MIASTO I TEN DZWIĘK SILNIKA , HMMMMM, JAK W SPORTOWYM AUCIE,ALE TYLKO 160 KM/H,WIECEJ NIE PÓJDZIE:-(,ALE NA POLSKIE DROGI WYSTARCZY
~jossen_musso
Terenowy 3.2 24V 220KM 162kW
silnik elastyczny...kiedy trzeba przycisnąć to przyciśnie a kiedy trzeba troche spokojniej to tez jest mozliwe
~Adrian.
Terenowy 3.2 24V 220KM 162kW
Ze względu na to, że nie mogłem nigdzie dostać nowego silnika (stary się zepsuł..) musiałem go sprzedać.
~camp77
Terenowy 2.9 TD 129KM 95kW
Znakomita praca, pali bez problemów na duzym mrozie, szybko się nagrzewa, nie boi się wysokich temperatut
~/\
Terenowy 3.2 24V 220KM 162kW
Silnik jest najlepszym elementem tego samochodu. Cacko. Przyspiesza az wgniata w fotel. Japonczyki wysiadaja.