Oceny Daewoo Nexia Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW 1994-1999

Daewoo Nexia Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW 1994-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Daewoo Nexia Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW 1994-1999

~idasebkac@wp.pl
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
Ten egzemplarz znam od początku. Od nowości jeździła nim moja matka, a od 3 lat ja. Żadnych poważnych napraw, jedynie chłodnica, ostatnio zaczęło dziać się coś z rozrządem (już po naprawie), i na bieżąco, do roboty są wiadomo, różne drobiazgi wynikające z eksploatacji. Samochód nigdy mnie nie zawiódł. Wakacje zwykle spędzam daleko, robiąc po 2 - 3 tys. km, w różnych warunkach, najczęściej górskich. Jest miejsce na wszystko: bagaże, rodzinę i 3...
~Makowiecki
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
Uważam, że autko jest doskonałe jako pierwszy samochód(i nie tylko) z powodu niskiego kosztu zakupu i niskiego kosztu utrzymania, niezłego wyposażenia i klasycznej sylwetki Hatchbacka. Jeśli mamy zadbany egzemplarz to w tej cenie nie ma nic lepszego.
3,7
~czarek 44@o2.pl
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
Wiadomo ze to nie mercedes ale ci którzy mieli okazję pojezdzic nexią doskonale wiedza że jest o niebo lepsza od potocznych opini. Sprowadzacze zachodniego złomu do dzisiaj dokładają starań aby zdyskredytować tanie marki . Chodzi jak zwykle o kase wystarczy sprawdzić w internecie ile się zarabia na rupieciach ze znaczkiem wiadomo jakim. Używam to auto od kilku lat i poza drobiazgami bez kłopotów .
4,1
~Maniek
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
Jezeli ktos przesiada sie np z malczana czy cienkola to odczuwa duza roznice. Auto jest wygodne i duze. Mimo tego ze jest ciezkie i dlugie latwo sie prowadzi nawet kobietom chociaz nie ma wspomagania(opinia mojej zony).
~Paweł
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
bardzo dobra oferta dla kogoś kto ma mało kasy ( 6-8 tysięcy) a chce kupić spore, bezproblemowe auto - prestiz żaden - wiadomo badziewoo - ale stosunek jakości do ceny przedni. Ja jestem przede wszystkim zaskocozny ( in plus) trwałością auta eksploartowanego przez kompletnego indolenta technicznego.
~Jerry
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
SUPER AUTKO, za tak niska kwote (6000zl w 2004) mam ekstra wozik na full wypasie, tj. od wspomagan, pelnej elektryki, do airbagow i ABSów włącznie... nawet klima... Wersja hatchback ( bo taką mam) jest bardzo pakowna i da sie przewiezc praktycznie wszystko. POLECAM wersje GTX.
~Zdzislaw
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
Przesiadlem sie do tego auta z golfa 3 ktory ulegl rozbiciu, Niewiele mi ubezpieczenie wyplacilo dostalem 8 tys zl. Trafilo sie ogloszenie nexia za niecale 5 tys GLx sedan, ale z ogromnym przebiegiem, owczesnie ok 200 tys. Kupilem go z mysla ze to az zarobie na lepsze, zwlaszcza ze ponoc wszystko w nim mialo byc porobione. Powiem tak - GOLF nawalal czesciej niz to stare juz przeciez koreanskie pudlo.
~Posiadacz GTX-a
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
Dobra auta, jak na staruszka 9 latka daje se rade ze znacznie mlodszymi autami. Nie da sie ukryc ze głowna zaleta jest mała awaryjnosc. Nie polecam tym ktorzy lubia spokuj w kabinie. Natomiast tym co to nie wadzi jak najbardziej polecam
~McSim
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
Daje 4 bo znów bym dał 3++ ale auto jest ogólnie dobre .
3,5
~rajdowiec78@wp.pl
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
tanie auto z dośc dużą ilością miejsca i dynamicznym silnikiem jak na 1996 rocznik i 1,5 pojemności; pozdrawiam
Daewoo Nexia Hatchback