Lista ocen Daewoo Nexia Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW 1994-1999 (44) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariusz
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
doskonale grzeje w zimę w lato troszkę gorzej,no chyba że komuś cieknie minimalnie chłodnica to w zimę słabo grzeje,lepiej sprawdźcie jak silnik pochodzi 10 minut czy raz na kilkanaście sekund nie skapnie kropka z chłodnicy
~Dolnoślązak
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
mogło by lepiej grzać .ostatnio jeżdziłem ładą samarą ,zimią w krótkich spodenkach, a tu dopiero po kilku km sie rozgrzewa . Za to wydajny wentylator nawiewu.
~Paweł
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
jest ok, auto szybko sie nagrzewa, klima dobrze chłodzi, dzieci twierdza, że smierdzi :) - ale ja mam bardzo wybredne dzieci :) cholernie czułe na zapachy ( zwłaszcza benzyna)
~McSim
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
U mnie po paruset metrach grzeje jak oszalałe :) ale to tylko tyle bo brak klimatyzacji daje się odczuć w letnie dni
~Wojtek
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
grzeje się szybko; nawiew znośny; niestety klapki nawiewu zamykają się samoczynnie, bo plastiki są fatalnej jakości
~hoze
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
zimą zaczyna grzać po 3-4 kilometrach, po 10 km. przykręcam bo za ciepło. W lecie bez kilmy gorąco, trzeba jechać z otwartym oknem.
~Sebastian
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
Jak narazie nie mam zadnych zastrzezen, na wentylacje,i ogrzewanie a takze na klimatyzacje.
~J.Piasecki@rakowiec.waw.pl
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
bardzo dobry nawiew zimnego powietrza, super ogrzewanie kabiny, tylna szyba bardzo szybko się rozgrzewa
~Posiadacz GTX-a