Lista ocen Daewoo Nexia Sedan (172) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 218 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MM
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Psujące się podnośniki szyb przednich, zepsuty wskaźnik paliwa, ciężko zamykający się schowek, psujące się kierunkowskazy, psujący się centralny (na pilot nie działa od dawna, teraz zaczyna szwankować ten na kluczyk)
~tomek nr gg 3193617
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Auto mozna okreslic mianem niezawodnego gdyz na dluzszej trasie nigtdu mnie nie zawiodlo a drobiazgi jak drobiazgi lubia platac figle najbardziej denerwujace sa przelaczniki szyb elektrycznych ktore czesto sie poprostu przepalaja
~kropi@interia.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Do tej pory w zasadzie nie mam powodów do narzekań, sypnął się mechanizm podnoszenia szyby, kostka stacyjki, wiecznie zapiekające się zaciski przednie, resztę sam zepsułem :-). Nie liczę końcówek drążków (1x), amorów, klocków itd.
~Jarek
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Nexia charakteryzuje sie kiepska jakością montażu, co wychodzi po kilku latach. plastiki są kiepskiej jakości, u mnie na przykład ustawicznie odpada osłonka wewnętrznej klamki do owierania drzwi. Poza tym bez zarzutu.
~ppor@netpc.gda.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
wyłącznik wstecznego (gwarancja) problemy z elektrycznymi szybami (słabe silniki) w zimie potrafią zamarzać siłowniki od centralnego, i uszczelka pod aparatem zapłonowym, wycieki spod pokrywy zaworów ( jadę już drugi raz do serwisu)
~asmie@o2.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
No coz :-) Pewne rzeczy sie psuja. Majac to auto dwa lata wymienilem juz troche rzeczy ale byly to drobne naprawy, przewaznie koszt nie przekraczal 200 pln wiec oceniam je dosc pozytywnie.
~Henryk G z Gluszycy[ dolnośląskie]
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Nexia rzadko psuje się jesli jednak już trzeba coś naprawić to koszta są niewielkie np. filtr oleju 10 zł, klocki hamulcowe 75 zł, wymiana baterii od alarmu i centralnego- 40 zł [części oryginalne]
~Tomek
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Podświetlenie panelu sterującego nawiewami, częstością ruchu wycieraczek oraz położenia świateł. Poza tym nie świecą się kontrolki od otwartych drzwi i niezapiętych pasów. Trzeszczące plastiki!!!
~PEEZ
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Z WIEKIEM CORAZ WIĘCEJ DROBIAZGÓW PRZESTAJE DZIAŁAĆ (I-SZY BIEG WYCIERACZEK, OGRZEWANIE SZYBY TYLNEJ, KLAKSON, OPADAJĄCE SZYBY TYŁ, TRZESZCZĄCE OD NOWOŚCI FABRYCZNE GŁOŚNIKI (RUMUŃSKIE!), ITP
~Michał ze Stargardu...
Sedan 1.5i 75KM 55kW
jeszcze nigdy nie zawiodła ,poprostu lubimy się i dbamy wzajemnie o nasze wspólne interesy.... gdy lata płyną wiadome jest że żarówki i wymęczone częsci kiedys padną... standard jak i u wszystkich marek aut.
Daewoo Nexia Sedan