Lista ocen Daewoo Nexia Sedan 1.5i 75KM 55kW 1994-1999 (142) - Widoczność

Na liście zabraknie 215 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~myob@yoyo.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Jak mam okulary na nosie widzę we wszyskich kierunkach, a Ty?. Jednak nie przeszkodziło mi to w próbie przestawienia samochodu dostawczego zimą (wpadłem w poślizg i go puknąłem ale nic mu się nie stało w odróżnieniu od Nexii); zaparkowaniu na budynku firmy (szarżowałem - szybki najazd i niestety zabrakło kilku centymetrów); próbie przestawienia kufrem ławki na przystanku PKS w Bukowinie Tatrzańskiej (właściwie to żona ale jestem gentlemanem -...
~Tomek
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Jeśli chodzi o przód to bez zastrzeżeń. Dla osób wysokich denerwujące jest lusterko na przedniej szybie. Jest zbyt blisko głowy kierowcy. Widoczność z tyłu jest tragiczna. Lusterka boczne są bardzo dobre. Przy parkowaniu tyłem trzeba nieźle wyczuć ten samochód. Jeżeli wysoka osoba siądzie z tyłu po środku nie ma żadnej widoczności w tyle....
~irrecki
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Widoczność doskonała, wąski słupek przedni pozwala widzieć o wiele więcej niż w nowoczesnych konstrukcjach. Widoczność do tyłu w sedanie wzorowa, choć niskie osoby nie widzą klapy bagażnika i mogą mieć problem z wyczuciem jakby nie było dość długiego auta ( 4,42 m ) z wystającymi zderzakami, które defacto często da się zarysować.
~Piciek05
Sedan 1.5i 75KM 55kW
przeciętna widoczność.bardzo duzo włascicieli ma poobdzierane zderzaki,powodem jest to ze wystają one dosc znacznie za obrys auta i nie zawsze mozna wyczuć do konca ile jeszcze miejsca zostało przy parkowaniu czy wyjezdzaniu z ciasnych miejsc. tynia szyba w sedaniu przyzwoita , lusterka wystarczającej wielkości.
~JULO
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Doskonała widoczność do tyłu. Z przodu trzeba uważać na wystający zderzak. osobiście tak dobrze jezdzi mi sie tym autem że moge wjechać bez hamowania na przysłowiowe lusterka, ale moja mama przydarła własnie zderzak z przodu, własnie dlatego że nie widać go zza kierownicy, trzeba wziąć małą poprawke na to.
~Grzegorz
Sedan 1.5i 75KM 55kW
W wersji 3d ktora posiadam do przodu i na boki jest bardzo dobrze, nie ma co narzekac. Natomiast widocznosc tyl/tyl-bok jest marna. Bardzo przeszkadzaja w manewrowaniu bardzo grube zderzaki. Od widocznego konca maski do krawedzi obrysu auta jest dobre pol metra.
~lolo38
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Wszystko ok ale jak siądzie niska osoba to ogląda maske . Mam sedana i moglo by być lepiej z widocznością do tyłu.NIe nadaje się moim zdaniem dla delikatnej kobiety do zatłoczonego miasta wybierającej się z chęcią parkowania w ciasnych uliczkach .
~Tomek
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Wystające zderzaki bardzo utrudniają ale idzie się przyzwyczaić, poza tym to sedan i też do tyłu nie zawiele widać. Poza tym w momencie zmiany pasa, w lusterku nie widać samochodu który jest na wysokości tylnego koła.
~jarek
Sedan 1.5i 75KM 55kW
o ile przód wporzo to tyl nie jest najlepiej nawet ładnej dziewczyny się nie wypatrzy a nie mówąc już o drodze!!!!! chociaż to może mieć swój plus bo zawsze można teściową niby niechcący przejechać "oj sory niezauważyłem"
Dziennik kosztów dla Daewoo Nexia Sedan 1.5i 75KM 55kW
11,7
9,6
~yacoreq@wp.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Widoczność jest bardzo dobra, co wynika z dużego przeszklenia. Nieco słabiej jest z widocznością do tyłu (ja mam sedana), ale jak się nieco mocniej wychylę, to widzę wszystko:). Nie ma się tu do czego przyczepić.
Daewoo Nexia Sedan