Lista ocen Daewoo Nexia Sedan 1.5i 75KM 55kW 1994-1999 (357)

~Kaly
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Caloksztalt wypada u mnie dobrze. Nie jest drogi w utrzymaniu, wystarczajaco dynamiczny i wlasciwie niezawodny.
3,8
~Grzegorz
Sedan 1.5i 75KM 55kW
jesli ktos od auta wymaga jedynie cech uzytkowych, to nexia spelni jego wymagania. Auto dobrze wozi i nic wiecej :) Jesli ktos szuka prestizu i jest wrazliwy na pierdolki to raczej bedzie zawiedziony.
2,9
~paweł 48
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Nie rozumiem jak samochód który jest z 96 roku może być tak awaryjny . Sporo jeżdże nim za granice i powiem szczerze znam wypowiedzi ludzi pracujących w tamtych serwisach Daewoo. ( leepiej nie mówić). Jeżdziłem starm oplem vectrą i zrobiłem na niej ponad 300000 i nie zepsóła sie połowa z tego co w tej podróbie . A i jecszze jedno dobrze ze jjest taka firma jak Opel bo gdyby nie Oni to oryginalne zaminniki kosztowałyby majatek a poza tym dalej...
3,1
~lolo38
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Co tu dużo mówić .Nie polecam . Do 100000 km wporzo później szrot. Czasmai wiezre w to ze trafiłem na zły model ok , ale kolega jeździ też w trasy takim jak ja tlyko hatchback to sama sytuacja ( choć nie miał tylu napraw co ja ) liczne awarie powyzej 150000 tyś km . Wczesniej jeździłem vectra A 1.8 auto nie do zarżnięcia nigdy nie stanęło przejechałem na niej 460000tyś km teraz żałuje że zmieniłem .
3,8
~Piciek05
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Sedan , za niewielkie pieniądze z takim wyposarzeniem nie znalazł bym zadnego lepszego autka . Autko cieszy , duze , ekonomiczne "na gazie" , jesli sie dba to się ma , taka jest zasada i narazie nie zamienił bym to autko na zadne inne za taką cene i z tego segmentu.
~myob@yoyo.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Za tą cenę 32 tys zł mogłem kupić Opla Astrę 1,4 (60 km) ale gołą, a Nexia kusiła: elektr. szyby, wspomaganie kierownicy, światła p/mgielne, odcięcie dopływu powietrza z zewnątrz, wieksza moc - 75 km, centralny zamek, automatyczna antena i 2 głośniki, lakier metalik, otwór na narty i inne, których teraz nie mogę sobie przypomnieć. Koleś ma taką Astrę i narzeka, że z czterema osobami na pokładzie trudno mu wjechać pod większą górkę. Niedawno...
~Banan
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Zależy co kto lubi, Nexia ma swoje humory, ale ogólnie nie sprawiała mi nigdy zawodu na samym środku trasy...Przeważnie usterki można przewidzieć i prewencyjne naprawiać co się da.
~Miras
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Tak jak napisałem wyżej, niby usterki się zdarzały, ale nie były zbyt kosztowne. Np. wymiana katalizatora 300 zł, pompa paliwa 150 zł. Nawet jak musiałem wymienić uszczelkę pod głowicą to za całość z dość dużym przeglądem zapłaciłem jakieś 600 zł. Ogólnie z auta byłem bardzo zadowolony. Sprzedałem tylko dlatego, że zaczynał korodować. Gdyby nie rdza to nie sprzedałbym go nigdy.
1,7
~jarek
Sedan 1.5i 75KM 55kW
NIE POLECAM DAEWOO NEXIA!!!a tak serio jeśli chcesz kupić sobie ładny i niezawodny samochód a niestać Cię na niego i jesteś studentem jak ja kup sobie dekoder polsatu tam jest tvn turbo i pokazują ładne samochody!!!!
Dziennik kosztów dla Daewoo Nexia Sedan 1.5i 75KM 55kW
11,7
9,6
~grog@franciszkanska.zabrze.net.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Auto jak do tej pory sprawuje sie bardzo dobrze. Jako drugi wlasciciel zrobilem nim 43tys km bez zadnych problemow. Nie zawiodlo mnie ani razu. W zeszle wakacje w ciagu trzech tygodni pokonalem nim ok 8tys km (Norwegia-->Dania-->Holandia-->Niemcy-->Czechy) bez najmniejszych problemow. Olbrzymia przestrzen bagazowa, niskie spalanie, mala awaryjnosc i przede wszystkim niska cena samego samochodu czynia z Nexii wspanialy srodek transportu na...
Daewoo Nexia Sedan