Lista ocen Daewoo Nubira I Hatchback (27) - Silnik

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tadiwo@interia.pl
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
Silnik zaskakuje mocą, co do kultury pracy, to robiłem cuda,żeby spróbował jako tako pracować.Wymiana silnika krokowego, naprawa ,potem wymiana przepustnicy, naprawa wtrysków i regulatorów zaworów,sondy lambda, świec, przewodów i jeszcze czasami pływał na wolnych obrotach, zarówno na gazie ,jak i benzynie - aha założyłem gaz.Palił gazu i benzyny, jak Smok Wawelski,to nie jest moje pierwsze auto,miałem różne, ale ze spalaniem bije wszystkie...
~karina@chopin.edu.pl
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
bardzo dynamiczny.Przyspieszenie na 4 i 5 super, na niższych biegach gorzej. Jedyny minus to głośność silnika na wyższych obrotach - powyżej 130 km/h. Praca silnika równiutka. Trochę za wolno "schodzi z obrotów" przy dynamicznej zmianie biegów.
~tomek
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
silnik 16 zaworow 106 konikow, fajnie jezdzi, elastyka slaba, trzymajac obroty niezle przyspiesza niestety okupione jest to sporym zapotrzebowaniem na paliwo
~Dariusz
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
nie jest zle ale wieksza moc uzyskuje na dosc wysokich obrotach chodzi dosc glosno w miare zrywny jak na ta mase i maly silnik 106 koni
~dawidoo
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
1,6 ale kopyto ma wolał bym 2,0 ale jak na 103 konie rewela leciałem nim 200 km /h no i troche spalanie za duze ale mam cięzka noge
~Paweł K
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Trzeba uważać na pasek rozrządu, wymiana co 60tyś km, bierze dużo oleju i jest paliwożerny
~Pi-o
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
Jak dla mnie rewelacja, duża moc, świetne przyśpieszenie, żadnych problemów z wyprzedzaniem.
~naczelnik
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Silnik niczego sobie, choż żeby się faktycznie zebrać, potrzebuje hektolitrów paliwa.
~kamil.janowski@gmail.com
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Dobra elastyczność trochę głośny jak się mu przykłada ale nawet sportowe te mruczenie, niezawodny

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~skorpion
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
elastyczny na kazdym biegu.bardzo fajnie i przyjemnie mruczy.
Daewoo Nubira I Hatchback