Lista ocen Daewoo Nubira I Hatchback (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sushi
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
mimo iż kosztował o jakieś 10 tyś mniej niż zachodnie auta z podobnymi parametrami to i tak się nie opłaci kupić takiego auta, kiedy po 5 latach użytkowania wsiadam do niego i patrze na te plastyki to mnie krew zalewa! no i non stop kasa pakowana w to zawieszenie, jak nie gumka to drążek i tak w kółko. za słabe zawieszenie do tej mocy silnika!
~gw82
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
bez porownania za zaden inny samochod nie zaplacimy tak malo ja np za swoj z 1998r dalem mniej wiecej tyle ile za golfa3 z 1994 a mnie nic nie skrzypi i nie kwitnie na blotnikach a i z tylu moge nogi wyciagnac nie kopiac po oparciach foteli przedemna
~tomek
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
kupilem ja za 12 tys. duze autko za rozsadne pieniadze , blacha niby ocynk a na klapie bagaznika pojawily sie wykwity rdzy w okolicy srebrnej listwy, troche sie zawiodlem , ale u nowej Hondy Civic tez to widzialem :)
~naczelnik
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Sprzedałem miesiąc temu za 5.000 zł. Wszystko sprawne. Sądzę, że nowy właściciel ma szansę pojeździć jeszcze przynajmniej 100.000 km bezawaryjnie. W tej cenie nie kojarzę lepszych samochodów na rynku.
~tadiwo@interia.pl
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
Ja tego auta nie chcę za żadną cenę, może miałem po prostu pechowy egzemplarz.Mimo wszystko nie chę tego złoma więcej widzieć.
~wrobel.arek@gmail.com
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
jak za takie pieniądze to całkiem fajne autko.A nawet poważniejsze naprawy to i tak śmiesznie tanie są w porównaniu z innymi markami.
~Dariusz
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
wygodne niestare autko z dobrym wyposazeniem za smieszne pieniadze naprawde warto sie zastanowic nad jego kupnem
~Paweł K
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jak na swoją wielkość i osiągi to jak za darmo. Wersja hatchback była produkowana tylko w Korei.
~Andrzej-w-ch
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
auta dużo droższe/nie są tak wyposażone i mają duzzzzżo gorsze osiągi. Nubbira -II-CDX-combi-jest OK- -

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pi-o
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
Ceny za te auta są śmiesznie niskie. Naprawdę dobra jakość za nieduże pieniądze.
Daewoo Nubira I Hatchback