Lista ocen Daewoo Nubira I Hatchback (27) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~karina@chopin.edu.pl
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
Mi bardzo odpowiada. Mięciutka, bardzo komfortowa. Z tyłu jednak podobno pasażerom robi się niedobrze, bo za miękka. Świetna przyczepność (na lepszych oponach). Można z dużą prędkością wchodzić w zakręty - byle nie w koleinach, bo nie pokonuje ich za dobrze. Wadą jest zawieszenie, zwłaszcza przednie - wymiana łączników stabilizatora, drążków i jakichś tam gumek. Ale koszt niewielki
~naczelnik
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Zawieszenie zbyt miękkie na trasę, szczególnie kiedy człek ma ochotę trochę pościgać się z zakratkowanymi Skodami w kolorze białym. Przy 140 km/h niebezpiecznie buja. Z drugiej strony na polnych drogach niemalże nie czuć nierówności.
~tadiwo@interia.pl
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
Sam nie wiem jak go ocenić- niby miękki powinien być komfortowy, ale zawieszenie tłukło się .Wymieniłem końcówki drążków,stabilizatory,amory i dalej nie był cichy ( matiz taki sam,tylko twardszy, BM-ka -rewelacja)
~Paweł K
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Układ jezdny jest miękko zestrojony, mocno przechyla się w zakrętach, tuleje gumowe z przodu do wymiany co 20tyś km, ale koszt razem z wymianą tylko 100zł
~yellow6
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Słabe zawieszenie ale tanie w remoncie. Tuleki metalowo gumowe często trzeba wymieniać. Przy stanie naszych dróg ciągle słychać jakieś stuki.
~Marianka
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Bardzo czuły samochód, niedozwolone są zamaszyste ruchy kierownicą bo wylądujesz na drugim pasie albo na drzewie (w modelu ze wspomaganiem)
~Pi-o
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
Ok. Dobrze się trzyma, a przy tym bardzo wygodny, zaczyna pływać dopiero przy 190km/h.
~rzemek
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Czasami potrafi aż nad zbyt ulec wpływowi bocznego wiatru ( mimo wydającej się masywności)
~Dariusz
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
tragedia jesli chodzi o np. zakrety strasznie przechyla i zuca autem za to dosc wygodny na dziurach
~jankoM
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
bardzo, ale to bardzo miekki, do silnika 2.0 kompletnie nie pasuje. Co do komfortu to jest calkiem przyjemne
Daewoo Nubira I Hatchback