Oceny Daewoo Nubira I Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-1999

Najnowsze oceny Daewoo Nubira I Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-1999

3,8
~naczelnik
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
W mojej opinii bardzo dobry samochód. Dla mnie Nubira to była trafiona przesiadka z Forda Escorta. Prawdę powiedziawszy nie różniła się niczym szczególnym poza obszernością wnętrza, ale i tak byłem bardzo zadowolony. Z powodu miękkiego zawieszenia nie nadaje się (jak i inne Daewoo) do bardzo szybkiej jazdy na trasie, ale poza tym był to bardzo wdzięczny samochód. Czytałem niejednokrotnie o fatalnych plastikach w Daewoo, ale albo ja natrafiłem...
3,6
~gw82
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
takie auto za takie pieniadze bajka 12 letnie auto i sladu korozji na karoseri to nie golf 3 silnik dynamiczny i bezawaryjny czesci i naprawy za niewielkie pieniadze oczywiscie przy minimum obslugi troche troski i autko potrafi sie odwdzieczyc
~Mirek
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
przejechałem dopiero 8tyś.km, ale doświadczenie z innego koreańca (Matiz - 90tyś. od nowości) pozwala mi stwierdzić, że upadłość tej firmy nie wynikała ze słabej jakosci ich wyrobów. Ntomiast nasze drogi potrafią wykończyć "S"-klasse jak i "M"-power
~wrobel.arek@gmail.com
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Nie jest idealna,ale nigdy mnie nie zawiodła a to chyba najważniejsze
~Radzik
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
bardzo fajny w miarę duży samochód za nieduże pieniądze, polecam
~kamil.janowski@gmail.com
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Za tą cenę nie wyobrażam sobie wszechstronniejszego samochodu, i tak niezawodnego.

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~Machnio
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
za auto z 98 roku z gazem zapłaciłem 7,500zł...do wyboru miałem za te pieniądze dorgiego w cześciach forda z 95 roku i zjedzoną przez rdze astre 97 roku....nie żałuje zakupu.
3,4
~tomek
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
ogolnie jestem zadowolony , choc zaluje ze nie mam klimy , lato tego roku bylo upalne
3,7
~yellow6
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
W zasadzie nie narzekam. Auto spełniło moje oczekiwania - średni komfort, niskie koszty eksploatacji i serwisu. Tanie części, sporo warsztatów z których korzystam jednak niezbyt często.
4,1
~Dariusz
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
bardzo ciekawe autko z dosc dobrym wyposazeniem nigdy go nie zamienie na inne no chyba ze nubire ll lub leganze w kazdym razie polecam
Daewoo Nubira I Hatchback