Lista ocen Daewoo Nubira I Kombi (147) - Całokształt

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~danyplus@o2.pl
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Moja ocena to Bardzo dobrze ale nie doskonale. Jest kilka rzeczy jakie trzeba by było poprawić w tych autach. Tylko to nie jest auto zaprojektowane na nasze drogi ( ich brak ). Wymaga pielęgnacji ( jak większość ), i dobrego mechanika ( nie serwis ). Szczególnie polecam wersję CDX w kombi ( bardzo dobre auto za przyzwoitą kaskę i bezpieczne, przy 220 km/h wypadłem z trasy i nic mi praktycznie nie było ).
~ewakasik@gazeta.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Najtańszy samochód w swojej klasie przy stosunkowo dobrej 3 letniej gwarancji. 100000 km przejechanych praktycznie po Warszawie bez większych kłopotów (zawieszenie przód). Jeżdże b.szybko >140 w mieście, nie oszczędzałem nigdy na zuzyciu paliwa i klockach (wymieniałem co 10000). W trasie i na dobtych wielopasmówkach niejednokrotnie przekraczałem 200 na rozgrzanym silniku. Na zimnum potrafił "wyciąć" przy 195.
~micsia
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Wiadomo - plastiki trzeszczące i kruche - ale za te pieniadze to i tak dobre. Zawieszenie mogło by być lepsze, ale naszczęscie tanie są części. Po latach progi rdzewieją. Dużo miejsca w środku, wygodnie. Przejechałem odcinek 1200 km w ciagu dnia, poza zmeczeniem jazdą nie odczułem duskomfortu z powodu foteli czy kierowania autem. Jako tani środek transportu dla rodziny sprawował się dobrze.
~CDX
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Zaznaczam "przeciętnie", chociaż mam ochotę na "bardzo źle". Doceniam ogrom bagażnika i wnętrza, ale od momentu zakupu co miesiąc jestem u mechanika. Do ceny zakupu 20 000 doliczyć trzeba 8 000 w ciągu pół roku na naprawy i gaz (2 000). Nubira to techniczna pomyłka. Niechlujnie wykonany samochód. Może jeśli ktoś jeździ nowym od początku ma inne wrażenia, ale jeśli chodzi o używki to odradzam.
~Blondyneczka83
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Albo trafił mi się bardzo dobry model, albo rzeczywiście dobrze zrobione auto. Genetalnie jestem zadowolona, brak poważnych usterek.Sporo pali, ma dobre przyspieszenie (jak na silnik 1,6), tylko trzeba polubić jazdę na wysokich obrotach silnika. No i przede wszytskim mam ogromną satysfakcję, gdy cwaniaków w bmw wyprzedza blondynka w "koreańskim kombi" ;-)
~Paweł
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jeżeli ktoś się zachwyca tym autem, widać mało albo wcale jeździł porządnymi. Nubira ma jednak sporo zalet, a w pewnym czasie miała ich nawet więcej. Ja jeżdżę często bardzo wieloma samochodami i wsiadając do każdego innego zrazu mam porównanie komfortu, ergonomi i właściwości jezdnych. Duże i niezwykle wytrzymałe auto, z komfortem mogłoby być lepiej. Cała reszta taka sobie.
~nazar bialystok
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
jestem zadowolony z tego samochodu chodz narzekam na jakosc blach cholernie miekkie na szczescie nie rdzewieja jeszcze, denerwuja mnie przednie wahacze i miekkie zawieszenie, ale po kilku przerobkach jest to bardzo fajny samochod(aluminiowe felgi 16cali opony 205-lepsza przyczepnisc, wycisznie wnetrza i obicie wnetrza welurem i elementami skory-wyglada jak audi) da sie jezdzic
~henry
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Mam to auto od trzech lat jest to wersja kombi. wraz z rodziną zwiedziłem tym samochodem dosłownie pół europy (Hiszpania, Niemcy Francja Belgia Chorwacja Węgry Czechy i Bułgaria) przez ten czas wymienione w tym aucie były jedynie żeczy które musowo wymieniano podczas przeglądów gwarancyjnych. To naprawdę super auto rodzinne, w sam raz na spędzanie urlopów, oraz do pracy.
~dyrtol@tenbit.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Auto b. dynamiczne, wygodne, nieżle wyposażone. Wygodne fotele pozwalają na długą jazdę bez zmęczenia. Trochę za delikatne zawieszenie jak na polskie drogi. W mokrych i zimnych okresach, po kilkugodzinnym postoju niemiłosiernie skrzypi na kazdej nierówności (przez pierwsz 3-4 km). Ogólnie jestem z niego b. zadowolony. Szkoda tylko że tak szybko traci na wartości ...

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jacek
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Cos niedrogiego i znosnego w utrzymaniu. Posiadanie samochodu to luksus i wydatki ktore ma KAZDY wlasciciel auta. Samochod oszczedny i szybki. Duza pojemnosc bagazowa i pelne wyposazenie za mala cene. obecnie za 7-8 tys kupuje sie samochod z mocnym silnikiem pelna elektryka i klima. Stosunek cena/jakosc bardzo dobra. Jestem zadowolony.
Daewoo Nubira I Kombi